Zamknij

M jak miłość: Kinga po powrocie Piotrka zmieni się nie do poznania. Zostanie w Grabinie?

01.07.2020 11:04
M jak miłość:Kinga po powrocie Piotrka zmieni się nie do poznania. Zostanie w Grabinie?
fot. Tricolors/ East News

"M jak miłość" zaskoczy swoich fanów zmianami po wakacjach. Kinga po powrocie Piotrka znów odkryje radość życia. Ukochana Piotrka nie będzie chciała wracać do Warszawy. Czy zatrzyma się w Grabinie na dłużej?

M jak miłość: Kinga wyjedzie z dziećmi na wieś. Nie będzie chciała wrócić do Warszawy?

W "M jak miłość" szykują się spore zmiany. Kinga wyjedzie do Grabiny razem z dziećmi. W ubiegłym sezonie Piotrek grany przez Marcina Mroczka wyjechał do USA na trzymiesięczną delegację, zostawiając żonę, która musi poradzić sobie z prowadzeniem bistro oraz opiekę nad czwórką pociech. Kinga będzie miała dość zgiełku miasta i wyjedzie z dziećmi na wieś do Grabiny. Ten wyjazd ją odmieni i nieprędko będzie chciała wracać do Warszawy.

W ubiegłym sezonie Kinga była smutna i przemęczona, więc z pewnością wyjazd do rodziny na wieś będzie dla niej miłym odpoczynkiem i zastrzykiem pozytywnej energii.

M jak miłość: Kasia Cichopek pokazała radosne zdjęcie z planu "M jak miłość"

Kasia Cichopek pokazała niedawno na swoim Instagramie najnowsze zdjęcia z planu zdjęciowego "M jak miłość". Widać, że jej bohaterka jest szczęśliwa i promienna.

"Pozdrowienia z planu Kochani. Świeżutkie, jeszcze gorące odcinki szykujemy dla Was na wrzesień. Jak myślicie, co się będzie działo? " - zapytała swoich fanów Kasia Cichopek.Zresztą twórcy serialu szykują dla swoich widzów wiele niespodzianek po wakacjach. Na Instagramie "M jak miłość" uchylają rąbka tajemnicy, co czeka bohaterów serialu w nowych odcinkach po wakacjach.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl