Zamknij

M jak miłość: jedna z głównych gwiazd odejdzie z serialu?

Roksana Orlicka
11.03.2020 17:02
M jak miłość czy Monika Mielnicka zniknie z serialu
fot. Instagram/@monika_mielnicka_official

"M jak miłość" to popularna telenowela. Okazuje się, że niedługo może zniknąć jedna z głównych bohaterek serialu. Zdradzamy, o którą aktorkę chodzi i wyjaśniamy, co się dzieje.

M jak miłość: jedna z głównych gwiazd odejdzie z serialu? Taka wiadomość pojawiła się w internecie i wzbudziła niepokój wśród fanów serialu. Wiemy, czy niedługo jedna z głównych postaci zniknie z serialu. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  M jak miłość: Ślub Anety i Olka odbędzie się w więzieniu. Jak do tego dojdzie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość: Monika Mielnicka zniknie z obsady serialu?

"M jak miłość" to najpopularniejszy serial Telewizji Polskiej, który jest już emitowany od 20 lat. Przez ten czas wielokrotnie zmieniła się obsada produkcji - wielu aktorów pożegnało się z "M jak miłość", inni dołączyli do ekipy i pozostali.

Jedną z głównych postaci jest obecnie Lilka (Monika Mielnicka), czyli ukochana Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), syna Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski). W ostatnich miesiącach mogliśmy patrzeć, jak nastolatka próbuje sobie ułożyć życie po gwałcie. Na profilu na Instagramie aktorki pojawiło się tajemnice zdjęcie z serialowym Mateuszem. Mielnicka opatrzyła je opisem "ostatni dzień na planie".

Fani zaczęli się zastanawiać, czy postać Lilki zniknie z fabuły serialu. Okazuje się, że to jedynie chwilowa przerwa od zdjęć. Widzowie mogą być spokojni. Wątek Mateusza i Lilki będzie można śledzić w najbliższych odcinkach. Przypominamy, że serial jest emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  M jak miłość, odcinek 1503. Lilka zdecyduje się na aborcję? Szokujące sceny w serialu

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć  

Zagłosuj

Która postać z serialu "M jak miłość" jest twoją ulubioną?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/RO