Zamknij

"M jak miłość": Ojciec Asi będzie miał zawał. W taki sposób Barbara Kurdej-Szatan wróci do serialu?

11.05.2021 13:59
Barbara Kurdej Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W "M jak miłość" ponownie pojawi się Asia Chodakowska, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan. Bohaterka przyleci do Warszawy ze względu na tragiczne wydarzenie. Co się stanie? Poniżej podajemy szczegóły.

"M jak miłość": Ojciec Asi będzie miał zawał. W taki sposób Barbara Kurdej-Szatan wróci do serialu? Aktorka na jakiś czas zniknęła z produkcji ze względu na zmiany w jej życiu prywatnym, jednak wiele wskazuje na to, że serialowa Asia niedługo ponownie pojawi się uwielbianym przez Polaków serialu. Co się wydarzy w życiu Chodakowskiej i kiedy możemy obejrzeć odcinek, w którym bohaterka wróci? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

"M jak miłość": Ojciec Asi będzie miał zawał. W taki sposób Barbara Kurdej-Szatan wróci do serialu?

W serialu "M jak miłość", który jest emitowany od prawie 20 lat, pojawiło się już wielu bohaterów. Jedną z ulubionych postaci jest Asia Chodakowska, w którą wciela się w Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka urodziła w zeszłym roku synka i z tego powodu na jakiś czas zrezygnowała z pracy w "M jak miłość". Przypominamy, że jej bohaterka wyjechała do Francji. Wszystko wskazuje na to, że Asia wróci do Polski w 1593. odcinku.

W 1593. epizodzie "M jak miłość" Asia uzna, że to Polska jest jej domem. Kobieta postanowi zamieszkać tymczasowo u Michała (Paweł Deląg). Chodakowska zda sobie sprawę z tego, że nic nie jest takim, jak dawniej. Do tego już niedługo przeżyje ogromny szok. Zosia (Julia Wróblewska) zadzwoni do niej, by przykazać jej smutną wiadomość. Ojciec Chodakowskiej będzie miał zawał. Czy jego życie uda się uratować? Dowiemy się w 1593. odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1593: gdzie i kiedy oglądać?

1593. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek 25 maja 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1592: morderstwo w serialu? Dawid szykuje podłą zemstę

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl