Zamknij

M jak miłość: Paweł Deląg odchodzi z serialu? Duże zmiany w wątku Joasi i Michała

26.06.2020 10:42
Paweł Deląg odejdzie z M jak miłość?
fot. Adam Jankowski/REPORTER

"M jak miłość" nie pojawia się obecnie na antenie Telewizji Polskiej ze względu na przerwę wakacyjną. W tym czasie powstają nowe odcinki serialu, a aktorzy co jakiś czas ujawniają, co czeka ich bohaterów. Pojawiła się wiadomość, że z serialem być może pożegna się Paweł Deląg. Co dalej z relacją Joasi i Michała? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość: Paweł Deląg odchodzi z serialu? Joanna straci Michała. "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero we wrześniu, jednak już teraz trwają prace na planie serialu, gdzie powstają nowe epizody. Co jakiś czas dowiadujemy się o kolejnych wątkach. Tym razem pojawiła się wiadomość, że Paweł Deląg być może pożegna się z produkcją, a zamiast tego otrzymał angaż w innym serialu.

Co się stanie zatem z jego bohaterem? Czy dostanie on kosza od Joasi (Barbara Kudej- Szatan)? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Anna Mucha zdradziła szczegóły 

M jak miłość: Paweł Deląg odchodzi z serialu? Joanna straci Michała

Paweł Deląg podzielił się na swoim profilu na Instagramie wiadomością, że pojawi się w kolejnym serialu Telewizji Polskiej. Aktor opublikował zdjęcie z planu "O mnie się nie martw", jednak nie podał szczegółów. Na razie internauci podejrzewają, że może się wcielić w ojca mecenas Barskiej, choć nie jest to potwierdzona informacja.

Co z rolą Pawła Deląga w "M jak miłość"? Na razie nie wiadomo. Pojawiają się jednak informacje dotycząca wątku Joasi i Michała. Pewne jest to, że Asia zajdzie w ciążę. Według internetowych przecieków to Leszek będzie ojcem dziecka. Czy Paweł, który od lat zabiega o względy kobiety, usunie się w cień? Dowiemy się dopiero we wrześniu 2020 roku, gdy "M jak miłość" wróci na antenę TVP2.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: Marysia straci cierpliwość do Mateusza. Szykuje się kłótnia? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Party.pl