Zamknij

M jak miłość: Paweł zostanie pobity na dzień przed ślubem. Wieczór kawalerski zakończy się bójką

11.01.2022 17:11
Paweł i Franka
fot. Instagram.com/ M jak miłość

Najnowsze odcinki "M jak miłość" będą gorące, a widzowie niemal wstrzymają oddech. Podczas wieczoru kawalerskiego Pawła dojdzie do bójki. Zduński będzie musiał stanąć w obronie ukochanej Franki.

"M jak miłość" od lat przyciąga widzów przez ekrany telewizorów. Twórcy produkcji dwoją się i troją, aby serial po latach wciąż był ciekawy, a wątki krwiste. W jednym z najnowszych odcinków świętowanie wieczoru kawalerskiego Pawła zakończy się bijatyką. Widzowie przeżyją chwile grozy, gdyż bohater grany przez  Rafała Mroczka zostanie pobity.

Zobacz także

M jak miłość: Paweł zostanie pobity na dzień przed ślubem. Wieczór kawalerski zakończy się bójką

Wieczór kawalerski Pawła niestety nie pójdzie zgodnie z planem. Adam, który dość szybko się upije, zgubi bilety na mecz, na który uczestnicy kawalerskiego planowali pójść. Mężczyźni przeniosą się do domu na Deszczowej. Z kolei Franka będzie świętować wieczór panieński w bistro "Nasz Zielony Sad". Gdy kobiety będą bawić się w towarzystwie striptizera, do lokalu wtargnie policja wezwana przez sąsiadów za zakłócanie ciszy nocnej.

Niestety, problemy pojawią się wtedy, gdy spragnieni złotego trunku kibice wspomnianego meczu będą chcieli wejść do lokalu. Przyjaciółki Franki zrobią wszystko, aby mężczyźni nie weszli do środka. Niestety, w pewnym momencie kibice staną się bardzo agresywni. Magda postanowi zadzwonić do Andrzeja, bawiącego się na wieczorze kawalerskim Pawła. Pod lokalem "Nasz Zielony Sad" pojawią się przyjaciela Pawła oraz sam Zduński. Między kibicami i uczestnikami wieczoru kawalerskiego dojdzie do bójki, a Paweł zostanie mocno uderzony w twarz i będzie miał podbite oko.

Odcinek 1632  "M jak miłość", w którym widzowie zobaczą wieczór kawalerski Pawła i panieński Franki, zostanie wyemitowany we wtorek 25 stycznia 2022. Mimo wszystko ślub zakochanych odbędzie się. Odcinek ze ślubu Pawła i Franki widzowie zobaczą w lutym 2022 roku.