Zamknij

"M jak miłość": Robert Moskwa odchodzi z serialu? Co się stanie z Arturem?

24.11.2021 16:13
Robert Moskwa
fot. VIPHOTO/East News

W serialu "M jak miłość" szykuje się kolejna rewolucja. Z produkcji odchodzi Robert Moskwa, który przez lata wcielał się w Artura. Co się stanie z jego bohaterem?

"M jak miłość": Robert Moskwa odchodzi z serialu? Aktor podzielił się w mediach społecznościowych kulisami dotyczącymi tego, co się wydarzy w serialu i tego, jak zginie jego bohater. Co się stanie z Arturem?

Zobacz także:  "M jak miłość": Kamil wykorzystuje Anitę? Prawda wyjdzie na jaw

"M jak miłość": Robert Moskwa odchodzi z serialu? Co się stanie z Arturem?

W 1620. odcinku serialu "M jak miłość" widzowie będą wypadku Artura. Robert Moskwa, który wciela się w Rogowskiego, podzielił się tym, co się stanie. W dzień pogrzebu Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) Artur straci przytomność na schodach domu w Grabinie. Tuż obok bohatera będzie Barbara (Teresa Lipowska).

Widzów uspokajamy - na ten moment nie jest pewne, czy Robert Moskwa zakończy współpracę z serialem. Całkiem prawdopodobne, że bohatera uda się uratować, a tym samym widzowie wciąż będą mogli śledzić losy Artura. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.

"M jak miłość", odcinek 1620: kiedy i gdzie oglądać?

1620. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 7 grudnia 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  M jak Miłość: mija 10 lat od pamiętnej "śmierci Hanki w kartonach". Jak stworzono kultową scenę?

RadioZET.pl/