Zamknij

M jak miłość: Zaskakujący zwrot akcji. Sonia będzie w ciąży z Jankiem?

Roksana Orlicka
15.01.2020 15:33
M jak miłość Co dalej ze związkiem Janka i Sonii
fot. Instagram/@mjakmilosc.official

"M jak miłość" przyciąga przed telewizory miliony widzów. W najnowszych odcinkach telenoweli dowiemy się, co dalej z Sonią i Jankiem. Para ewidentnie ma się ku sobie. Pojawiły się informacje, że niedługo na świecie może się pojawić ich dziecko. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość": Sonia i Janek będą mieli dziecko? W "M jak miłość" niczego nie można być pewnym. Podobnie jest w przypadku Sonii (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik). W najnowszych odcinkach "M jak miłość" będzie można zobaczyć, jak zmienia się ich relacja. Czy zostaną parą i doczekają się dziecka? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość: Sonia i Janek zostaną rodzicami?

Widzowie "M jak miłość" mogą być zaskoczeni nagłym zwrotem akcji w wątku Sonii i Janka. Wszystko wskazywało na to, że kobieta nie ma u Janka szans. Policjant był zakochany w Uli (Iga Krefft) i nie chciał nawet słyszeć o innych kobietach. Nawet po rozstaniu z Ulką nie potrafił o niej zapomnieć. Janek próbował dać szansę koleżance z pracy, ale okazało się, że kompletnie nie potrafił się odnaleźć w tym związku. Czy to się zmieni?

Janek zrozumie, że już nigdy nie wróci do Uli. Jego uwaga skupi się na Sonii. Mężczyzna zabrał policjantkę na randkę w 1485. odcinku "M jak miłość", a to dopiero początek ich relacji. Sonia szczerze opowie o swoich uczuciach. Wtedy Janek zrozumie, że chce spróbować. Co więcej, zakochani umówią się na kolejną randkę i spędzą razem noc. Policjant jest świadomy tego, że Sonia skrycie marzy o rodzinie i dzieciach.

Czy Janek i Sonia założą rodzinę? Czy doczekają się upragnionego dziecka? Dowiemy się z najnowszych docinków "M jak miłość".

Zagłosuj

Czy Sonia i Janek powinni być razem?

Liczba głosów:

Zobacz także: M jak Miłość, odcinek 1485: Matuesz i Lilka zacierają dowody gwałtu

M jak miłość: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz we wtorki. Najnowszy epizod "M jak miłość" będzie można zobaczyć w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku o godzinie 20.50 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1485: Kisielowa opuści męża i zamieszka u Mostowiaków

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO