Zamknij

"M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Aktorka skomentowała pogłoski

13.01.2021 17:28
"M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Aktorka skomentowała pogłoski
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak, odchodzi z "M jak miłość"? Aktorka skomentowała ostatnie pogłoski na swój temat. Nie była z nich zadowolona.

"M jak miłość" bez Barbary Mostowiak? Trudno to sobie wyobrazić. Jednakże w sieci pojawiły się pogłoski jakoby Teresa Lipowska zamierzała opuścić obsadę serialu, z którym związana jest od 2000 roku. Ile jest w tym prawdy? Aktorka odniosła się do tej kwestii.

"M jak miłość" - Teresa Lipowska odchodzi z serialu?

Teresa Lipowska to niekwestionowana gwiazda "M jak miłość". Aktorka wciela się w postać Barbary Mostowiak już od 20 lat, a fani darzą jej bohaterkę szczególną sympatią. Nic zatem dziwnego, że najnowsze doniesienia mocno ich zmartwiły. Media donosiły o rzekomej rezygnacji Teresy Lipowskiej i jej odejściu z serialu. Aktorka skomentowała te pogłoski w rozmowie z magazynem Kurier TV i uspokoiła fanów - nigdzie się nie wybiera

Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd ni zowąd, ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie.

Teresa Lipowska dla Kurier TV

Zobacz także