Zamknij

M jak miłość: Rosati nie wróciła na plan. Znika z serialu? Są przecieki z produkcji

16.06.2020 14:05
Weronika Rosati odchodzi z "M jak miłość"?
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Weronika Rosati miała zagrać w nowych odcinkach "M jak miłość", ale nie pojawiła się na planie. Czy to oznacza koniec wątku Anki Waszkiewicz? Wiadomo już, jakie plany odnośnie postaci Weroniki Rosati ma produkcja serialu. 

Weronika Rosati dołączyła do serialu "M jak miłość" w 2002 roku. Wcieliła się w postać Anki Waszkiewicz, przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek) i dziewczyny Pawła (Rafał Mroczek). Po trzech latach zdecydowała się odejść z telenoweli. Scenarzyści wysłali jej bohaterkę na studia artystyczne do Krakowa. Rosati wróciła jednak w 2018 roku i gra do dziś. Jej postać ma się pojawić w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji.

Zdjęcia do nowych odcinków "M jak miłość" już ruszyły i aktorzy wrócili na plan. Zabrakło tylko Weroniki Rosati, która nadal przebywa w Stanach Zjednoczonych. Aktorka wciąż nie może dostać się do Polski. Czy to oznacza, że scenarzyści wykluczą jej wątek po wakacyjnej przerwie? Według najnowszych doniesień Anka z "M jak miłość" ma zniknąć z Warszawy

M jak miłość: zwrot akcji na koniec sezonu. Co się stanie?

M jak miłość: Weronika Rosati nie pojawi się w nowych odcinkach? 

Weronika Rosati ugrzęzła w Los Angeles przez COVID-19 i na razie nie ma szans na powrót do kraju. Gwiazda nie może przez to kontynuować zawodowych projektów. 

Bardzo zależy mi na jak najszybszym powrocie na plan "M jak miłość" i jestem wdzięczna, że tam na mnie czekają. Niestety, po sprawdzeniu wszystkich możliwości przylotu do Polski, wciąż nie wiem, kiedy mogę wrócić - powiedziała w rozmowie z "Fleszem". 

Na szczęście aktorka nie musi się obawiać utraty pracy. Jak dowiedział się "Flesz", produkcja planuje wyemitować sceny nakręcone przez internet. Rosati wygłosi swoje dialogi przez Skype'a i będzie widoczna przez kamerkę. W ten sposób serialowa Anka będzie komunikowała się z innymi bohaterami. Gdy już Weronika Rosati wróci do Polski, wątek jej bohaterki z powrotem przeniesie się do Warszawy i będzie kontynuowany zgodnie z planem.