Zamknij

M jak miłość: Widzowie oburzeni najnowszym odcinkiem serialu. "Poniosło kogoś"

Sylwia Wamej
08.01.2020 19:12
M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

W "M jak miłość" wielkie emocje wzbudził ostatnio pocałunek Kingi i Pawła. Widzom najwyraźniej nie spodobał się ten kontrowersyjny wątek, bo media społecznościowe zalała fala negatywnych komentarzy wielbicieli produkcji TVP2.

M jak miłość: Widzowie oburzeni najnowszym odcinkiem serialu

W "M jak miłość" ogromne emocje wywołał pocałunek Kingi i Pawła na weselu Budzyńskich. Gorący wątek nie przypadł jednak do gustu fanom. Scenarzyści serialu postanowili namącić we wzorcowym małżeństwie Kingi i Piotrka, co wywołało lawinę krytyki wśród wielbicieli "M jak miłość".

"Najgorszy wątek, jaki mogli wymyślić", "poniosło kogoś", "żenada na maksa", "To już jest przesada scenarzystów, że Paweł coś czuje do Kingi, ohydnie się zrobiło w nim" , "bez jaj. Już nie m ieli co kręcić w M jak miłość- pisali zbulwersowani fani.

M jak miłość: Kinga i Paweł będą mieli romans?

Nie wiadomo, czy scenarzyści szykują dla Kingi i Pawła romans, być może wszystko wróci do normy. W kolejnych odcinkach Paweł będzie chciał wytłumaczyć się Kindze ze swojego zachowania.

"M jak miłość" to serial, który widzowie oglądają już od 19 lat. Zarówno Kasia Cichopek wcielająca się w postać serialowej Kingi, jak i Rafał Mroczek związani są z serialem od samego początku.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZWEt.pl/SW