Zamknij

M jak miłość: co się wydarzy w serialu po wakacjach i czy Olek wyjdzie z więzienia?

Roksana Orlicka
20.05.2020 14:17
"M jak miłość" co się wydarzy w serialu po wakacjach czy Olek wyjdzie na wolność
fot. YouTube/Kadr z serialu "M jak miłość"

Serial "M jak miłość" niedługo przestanie być emitowany w Telewizji Polskiej ze względu na wakacyjną przerwę. Pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące tego, co się wydarzy, gdy serial wróci na antenę. Zdradzamy poniżej.

M jak miłość: co się wydarzy w serialu po wakacjach? Wiele wskazuje na to, że los Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) nie jest jeszcze przesądzony. Pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące odcinków, które mają się pojawić w Telewizji Polskiej w jesiennej ramówce serialu. Czy Olek wyjdzie na wolność?

Wiele na to wskazuje. Zdradzamy, co może się wydarzyć w nowych odcinkach "M jak miłość", które zostaną wyemitowane na antenie jesienią 2020 roku. 

Zobacz także: M jak miłość: Basia Kurdej-Szatan zostanie zwolniona z serialu? Jest komentarz aktorki 

M jak miłość: co się wydarzy w serialu po wakacjach?

"M jak miłość" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Jest emitowany dwa razy w tygodniu i przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Już niedługo serial zniknie z ekranów - jedynie na czas wakacji. W tym czasie będą trwały prace na planie serialu "M jak miłość", gdzie będą powstawały nowe epizody.

Wiadomo już, że aktorzy wrócili już do pracy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, która całkowicie sparaliżowała branżę filmową. Wszystko wskazuje na to, że aktorzy również nie mogli się doczekać powrotu na plan. Małgorzata Pieczyńska, wcielająca się w serialu w mamę Olka i Marcina (Mikołaj Roznerski) podzieliła się zdjęciami zza kulis. Można na nich zobaczyć Olka, który siedzi w mieszkaniu brata. Towarzyszy mu żona Aneta (Ilona Janyst).

Czy Olek zostanie uniewinniony? Dowiemy się dopiero po wakacjach, ale wiele na to wskazuje.

Serial "M jak miłość" na pewno znajdzie się w jesiennej ramówce TVP2. Będzie emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz we wtorki o stałej porze, czyli o 20.55

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1520: Anka upokorzy Magdę w szpitalu. Do czego się posunie? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO