Zamknij

M jak miłość: serial zniknie z anteny przez koronawirusa? Producenci komentują

Roksana Orlicka
23.03.2020 13:22
M jak miłość czy serial zniknie z anteny
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali, który ogląda nawet kilka milionów Polaków. Z powodu pandemii koronawirusa zawieszono prace na wielu planach zdjęciowych. Czy serial zniknie z anteny? Producenci "M jak miłość" wyjaśniają.

M jak miłość: serial zniknie z anteny przez koronawirusa? Serial "M jak miłość" jest wyświetlany w Telewizji Polskiej od 20 lat. To jedna z najpopularniejszych produkcji w historii telewizji. Szacuje się, że każdy odcinek ogląda nawet kilka milionów Polaków. Pojawiły się głosy, że niebawem produkcja zniknie z TVP2. Wszystkiemu winna pandemia koronawirusa. Producenci "M jak miłość" zabrali głos w tej sprawie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1505: Ślub Izy i Marcina zakończy się katastrofą

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość zniknie z anteny? Jest komentarz producentów

Serial "M jak miłość" przestanie być emitowany na antenie TVP2? Fani popularnej produkcji zaczęli zadawać to pytanie, gdy na jaw wyszło, że odwołano prace na planach wielu polskich seriali. Okazuje się, że aktorzy związani z "M jak miłość" mają faktycznie wolne, ale jest to przerwa, która była planowana już od dawna. 

Karolina Baranowska, producentka serialu, donosi, że wszystkie odcinki obecnego sezonu serialu "M jak miłość" są już nakręcone i zostaną wyemitowane przez wakacyjną przerwą. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - fani "M jak miłość" mogą być spokojni, ponieważ serial będzie wyświetlany zgodnie z planem.

Na razie nie wiemy, kiedy aktorzy serialu "M jak miłość" wrócą na plan. Producenci zaplanowali miesięczną przerwę, ale jest to uzależnione od tego, jak długo jeszcze potrwa pandemia koronawirusa.

Przypominamy, że serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz we wtorki.

Zobacz także: M jak miłości, odcinek 1509: Barbara nie dowie się prawdy o Lilce. Dlaczego rodzina ukrywa fakty?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądasz serial "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl/RO