Zamknij

M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Co się wydarzy w życiu Lilki i Mateusza?

Roksana Orlicka
08.05.2020 14:42
Dramatyczny finał M jak miłość
fot. YouTube/screen z serialu

Serial "M jak miłość" już niedługo nie będzie emitowany w Telewizji Polskiej. Wszystko przez wakacyjna przerwę. Zdradzamy, co się wydarzy w życiu Lilki i Mateusza.

M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Co się wydarzy w życiu Lilki i Mateusza? To pytanie, które zadaje sobie wiele fanów tej pary. Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. Lilka przeżyła brutalny gwałt, a do tego okazało się, że jest w ciąży ze swoim oprawcą. Mateusz nie zostawił jej jednak, a otoczył troską i zaproponował opiekę nad dzieckiem.

Okazuje się, że młody Mostowiak będzie miał jeszcze wiele problemów do rozwiązania. W finale sezonu widzowie będą mogli zobaczyć smutne sceny związane z Lilką. Zdradzamy, co się wydarzy i kiedy pojawi się ostatni odcinek "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość: Franka - nowa miłość Pawła Zduńskiego? Zdradzamy, kim jest aktorka 

M jak miłość: dramatyczny finał sezonu u młodego Mostowiaka

Lilka i Mateusz to jedna z najbardziej lubianych par w serialu. Zresztą, Krystian Domagała, który wciela się w młodego Mostowiaka, gra w serialu od dziecka i dorastał na oczach widzów. 26 maja zobaczymy finałowy odcinek aktualnego sezonu "M jak miłość". Nie zabraknie przykrych scen.

Wątek Lilki i Mateusza jest jednym z najchętniej śledzonych przez widzów. Para wzięła ślub, jednak nie oznacza to koniec ich problemów. W finałowym odcinku przekonamy się, że Lilka wykorzystuje młodego Mostowiaka. Wybierze się ze swoją koleżanką do pubu, gdzie przesadzą z alkoholem. Lilka usłyszy wiele przykrych słów, dlatego rzuci się na przyjaciółkę. Noc spędzi w areszcie. 

Czy Mateusz uratuje ukochaną przed kolejnymi problemami? Dowiemy się niedługo!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1521: Kinga zniszczy rodzinę Zduńskich? Zdradzi sekret Pawła

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl/RO