Zamknij

M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Umrze jeden z głównych bohaterów?

Roksana Orlicka
28.04.2020 14:49
M jak miłość tragiczny finał serialu
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Szczęśliwie udało się nakręcić wszystkie odcinki sezonu, zanim wybuchła epidemia koronawirusa. Wiemy już, że finałowy odcinek będzie sensacyjny. Co się wydarzy?

M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Okazuje się, że scenarzyści "M jak miłość" zostawią widzów na długie miesiące z nierozwiązanym i tragicznym wątkiem. W ostatnim odcinku aktualnego sezonu serialu dojdzie do tragedii. Podajemy szczegóły.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

M jak miłość: tragiczny finał sezonu. Zginie główny bohater?

Wszystkie odcinki aktualnego sezonu serialu "M jak miłość" zostały nakręcone zanim wybuchła epidemia koronawirusa. Ostatni, 1520 odcinek "M jak miłość", zostanie wyemitowany we wtorek, 19 maja 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

W 1520. odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragedii. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) straci przytomność. Jak do tego dojdzie? Zazdrosna Anka (Weronika Rosati) nie może się pogodzić z tym, że mecenas ułożył sobie życie u boku Magdy (Anna Mucha). Kobieta podejmie kolejną próbę zdobycia jego serca. Poprosi Andrzeja o spotkanie. Budzyński postanowi odwiedzić koleżankę.

Anka wszystko dokładnie zaplanuje. Zaaranżuje napad i otworzy mu drzwi w podartym ubraniu. Mężczyzna nie domyśli się, że Anka mogła się posunąć tak daleko, dlatego od razu jej uwierzy. Nagle Andrzej źle się poczuje i osunie się na podłogę. Czy to zawał? Czy Budzyński przeżyje? Widzowie dowiedzą się dopiero po planowanej przerwie w emisji serialu. Jednak nie wiemy nadal, kiedy aktorzy wrócą na plan. Na razie prace zostały wstrzymane z powodu pandemii.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1513: Kinga porzucona przez Piotrka. Jakie będą ich ostatnie chwile?

Zagłosuj

Czy Andrzej przeżyje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO