Zamknij

M jak miłość: Franka - nowa miłość Pawła Zduńskiego? Zdradzamy, kim jest aktorka

Roksana Orlicka
06.05.2020 14:27
M jak miłość kim jest Franka
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to serial, który ogląda wielu Polaków. W najnowszych epizodach będziemy świadkami rodzącego się uczucia. Zdradzamy, kim jest nowa kobieta Pawła Zduńskiego i kto się w nią wciela.

M jak miłość: Franka - nowa miłość Pawła Zduńskiego? Zdradzamy, kim jest aktorka. Lubiana przez telewidzów telenowela jest emitowana od 20 lat. Paweł Zduński, w którego wciela się Rafał Mroczek, jest obecny w serialu od pierwszych odcinków. Widzowie niedługo poznają jego nową sympatię. Zdradzamy, kto wciela się w Franię.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1521: Kinga zniszczy rodzinę Zduńskich? Zdradzi sekret Pawła

M jak miłość: Kim jest aktorka, która wciela się w sympatię Pawła Zduńskiego?

Paweł Zduński jest jedną z najpopularniejszych postaci serialu "M jak miłość". Do tego chyba najbardziej kontrowersyjną. Jego liczne romanse na stałe zapisały się w historii telenoweli. Trudno zliczyć kobiety, które pojawiły się w jego życiu. Teraz widzowie poznają kolejną - przebojową Frankę. Wciela się w nią Dominika Kachlik. Zdradzamy, kim jest aktorka.

Dominika Kachlik ma dopiero 28 lat, jednak już spore doświadczenie w aktorstwie. W 2018 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2017 roku otrzymała nagrodę za role w spektaklach „Pibloktoq. Piosenki Marii Peszek” oraz „ICOIDI” na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Wielbiciele polskich seriali mogli ją już widzieć w takich produkcjach jak "Aż po sufit", "Singielka", "W rytmie serca", "Ojciec Mateusz" czy "Przyjaciółki". Na swoim koncie ma także debiut filmowy - "Diablo. Wyścig o wszystko".

Wiadomo, że Frania sporo namiesza w życiu Pawła. Ta postać zostanie w serialu na dłużej. Przypominamy, że "M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz we wtorki.

Zobacz także: Włoska rodzina: nowy serial TVP ma zastąpić "Koronę królów". Dorówna popularnością?

Zagłosuj

Czy Franka będzie już stałą wybranką Pawła?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO