Zamknij

M jak miłość: to koniec serialu? Fani boją się, że produkcja nie wróci na antenę po wakacjach

31.07.2020 11:02
M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

"M jak miłość" może nie wrócić na antenę TVP po wakacjach? Takie plotki pojawiły się w ostatnim czasie wśród fanów. Produkcja odpowiada i uspokaja fanów.

M jak miłość znika po wakacjach? Produkcja komentuje

"M jak miłość" to serial, który od lat przyciąga przez ekrany telewizorów mnóstwo fanów. W związku z pandemią koronawirusa wiele planów zdjęciowych zostało wstrzymanych, jednak w czerwcu tego roku prace na planie "M jak miłość" znów zostały wznowione.

Pandemia koronawirusa wciąż jednak jest obecna i wiele fanów zastanawia się, czy serial powróci na antenę TVP po wakacjach. Tym bardziej że wśród wielbicieli serialu pojawiły się plotki, że ich ukochany serial może zniknąć z anteny.

"Czy to prawda, że "M jak miłość" po wakacjach się skończy" - pytają fani na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Produkcja postanowiła odpowiedzieć bardzo krótko i konkretnie na to pytanie. "Nie" - czytamy na profilu "M jak miłość". Póki co odcinki wciąż są kręcone, jednak obawy fanów są słuszne.

Przyjaciółki: Koronawirus na planie serialu

Koronawirus wciąż jest z nami. Dodatkowo na planie serialu "Przyjaciółki" wirus pojawił się na planie. Mówi się, że koronawirusem zaraziła się Małgorzata Socha. Zakażonych jest również osiem osób z ekipy produkcji.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl