Zamknij

"M jak miłość": nowa postać w serialu. Kim będzie i co wniesie do fabuły?

15.10.2021 14:34
Dominika Kryszczyńska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

W serialu "M jak miłość" pojawi się nowa postać. Będzie to bohaterka, która namiesza w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Czego możemy się spodziewać i co nowa postać wniesie do serialu?

"M jak miłość": nowa postać w serialu. Mamy ważną wiadomość dla fanów najsłynniejszej polskiej telenoweli. W "Emce" pojawi się nowa postać, która sporo namiesza w życiu ulubienicy widzów, czyli Joasi (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan). Kim będzie nowa bohaterka i jakie będzie miała znaczenie dla fabuły? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Paweł Deląg zbyt szybko pożegnał się z "M jak miłość". Aktor zaliczył wpadkę

"M jak miłość": nowa postać w serialu. Kim będzie i co wniesie do fabuły?

W serialu "M jak miłość" pojawi się nowa postać. Będzie to nowa ukochana Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski), czyli miłości Joasi. W nową bohaterkę wcieli się Dominika Kryszczyńska. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl. Aktorka ma 27 lat i jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Na swoim koncie ma role m.in. w takich produkcjach jak "Komisarz Alex", "W rytmie serca" czy "Korona królów".

Czy Joasia będzie miała jeszcze szansę, by odzyskać Leszka? Dowiemy się już niedługo! Nowa bohaterka pierwszy raz pojawi się w 1607. odcinku.

"M jak miłość", odcinek 1607: kiedy emisja?

Premiera 1607. odcinka serialu "M jak miłość" jest zaplanowana na wtorek, 19 października o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość" traci widzów. Jaka jest oglądalność hitu Telewizji Polskiej?

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl