Zamknij

M jak miłość, odcinek 1481: Paweł pomoże Łukaszowi odnaleźć Katię?

Roksana Orlicka
31.12.2019 10:45
M jak miłość czy Łukasz odnajdzie Katię
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" jest jednym z najbardziej popularnych seriali Telewizji Polskiej. Czy w najnowszych odcinkach dowiemy się, gdzie przebywa Katia? W 1481. epizodzie serialu Paweł (Rafał Mroczek) pomoże Łukaszowi (Jakub Józefowicz) i zdradzi, kto może znać miejsce jej pobytu. Co jeszcze się wydarzy w najbliższych odcinkach "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość: Czy Łukasz dowie się, gdzie przebywa Katia (Joanna Jarmołowicz)? To pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu "M jak miłość". W 1481. odcinku Paweł wydał Julkę (Joanna Kuberska) i zapewnił Łukasza, że ona na pewno wie, gdzie przebywa Katia. Czy Łukaszowi uda się wyciągnąć jakieś informacje? Co się wydarzy w najnowszych odcinkach? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość: Łukasz odnajdzie Katię? Pomaga mu Paweł

Ostatnie odcinki serialu "M jak miłość" były bardzo emocjonujące. Wszystko za sprawą wątku Łukasza i Katii. Mężczyzna nie ma ostatnio łatwo. Jego mama (Dominika Ostałowska) nie czuje się najlepiej, a do tego spędził sporo czasu w Gruzji, gdzie Katia miała przebywać. Nie wiedział, że został oszukany, a dziewczyny nigdy tam nie było. 

W 1481. odcinku serialu "M jak miłość" Paweł postanowił wesprzeć Łukasza. Zduński wydał swoją byłą dziewczynę. Jest przekonany, że ona i jej przyjaciółka wiedzą, gdzie przebywa Katia. Paweł poradził Łukaszowi, żeby porozmawiał z Agnieszką i Julką. 

Niestety, dziewczyny bronią sekretu przyjaciółki i nie chcą zdradzić, gdzie Katia przebywa. Czy dziewczyny ostatecznie ulegną i wyznają prawdę Łukaszowi? Jak potoczą się dalsze losy pary? Będzie można się przekonać w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1482: pijany Olek narobi wstydu matce

M jak miłość: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany na antenie TVP2 dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i wtorki. Najbliższy 1482. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku o godzinie 20:55.

Przypominamy, że odcinki serialu "M jak miłość" są również dostępne online na platformie TVP- vod.tvp.pl.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1484. Sonia wyzna miłość Jankowi. Mężczyzna złamie jej serce?

Zagłosuj

Oglądasz serial "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO