Zamknij

M jak miłość, odcinek 1481: Paweł znów będzie blisko z Julką. Wrócą do siebie?

Sylwia Bagińska
24.12.2019 11:44
M jak miłość
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

M jak miłość, odcinek 1481: Paweł (Rafał Mroczek) po raz kolejny zbliży się do Julki (Joanna Kuberska). Czy dawni kochankowie wrócą do siebie?

M jak miłość, odcinek 1481: Paweł znów będzie blisko z Julką. Wrócą do siebie?

W 1481. odcinku „M jak miłość” Paweł będzie szukał kontaktu z była dziewczyną. Jak podaje portal Super Express, byli kochankowie spotkają się na jednej imprezie u Agi (Ina Sobala).

Na przyjęciu pojawi się także Łukasz (Jakub Józefowicz), który będzie starał się o względy Julki. Najprawdopodobniej Paweł będzie zazdrosny o byłą dziewczynę. Czy w 1481. odcinku „M jak miłość” brat bliźniak zrozumie, ile stracił?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz szuka bandyty. Chce zemścić się za gwałt na Lilce 

Natomiast Julka na imprezie będzie bawić się całkiem dobrze. Po rozstaniu jest coraz weselsza i uśmiechnięta. Nawet jeżeli będzie chciała wrócić do swojego eks, nie stanie się to w najbliższej przyszłości. W końcu Paweł nie będzie  w najlepszej formie po pocałunku ze swoją bratową Kingą.

Jedno jest pewne – w 1481. odcinku „M jak miłość” Paweł będzie bardzo samotny. Czy zrozumie, ile stracił, rozstając się z Julką? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość: Tomasz Dedek wraca do serialu po 18 latach. Kogo zagra?

RadioZET.pl/SB 

Zagłosuj

Czy "M jak miłość" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów: