Zamknij

M jak miłość, odcinek 1482: pijany Olek narobi wstydu matce

Sylwia Bagińska
27.12.2019 14:21
M jak miłość
fot. Instagram.com.mjakmilosc.instagram

W 1482. odcinku „M jak miłość” pijany Olek (Maurycy Popiel) na obiedzie rodzinnym zaatakuje partnera swojej matki. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będzie zawstydzona przed swoim gościem. Co dokładnie powie Olek w 1482. odcinku „M jak miłość”?

M jak miłość” odcinek 1482: zostanie wyemitowany w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku na antenie TVP 2. W tym epizodzie fani serialu po raz kolejny zobaczą pijanego Olka. Jego zachowanie będzie żenujące.

M jak miłość, odcinek 1482: Olek ma problemy alkoholowe

Olek cały czas nie może dojść do siebie po zabójstwie prześladowcy Izy (Adriana Kalska). Chłopak nie radzi sobie z problemami i koi nerwy przez nadmierne spożywanie alkoholu.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek. 1480: wielki sekret Mostowiaków zostanie ujawniony

Jak podaje portal Świat seriali, w 1482. odcinku „M jak miłość” Olek znów sięgnie po alkohol i wybierze się na rodzinne spotkanie. Chodakowski straci nad sobą panowanie w trakcie obiadu z bratem (Mikołaj Roznerski), matką i jej nowym partnerem. Aleksandra nie będzie się spodziewać tego, że jej syn narobi jej takiego wstydu.

Olek w 1482. odcinku „M jak miłość” będzie wypytywał nową miłość matki, o to, jakie ma względy wobec niej. Jego zachowaniem będzie zażenowana cała rodzina. Młody Chodakowski będzie żądny sprzeczki. Nowy partner Aleksandry będzie udawał, że wszystko jej w porządku.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz szuka bandyty. Chce zemścić się za gwałt na Lilce

Czy ktoś w końcu zainterweniuje i zauważy poważny problem alkoholowy u Olka? O tym dowiemy się w najbliższych odcinak „M jak miłość”.

Zagłosuj

Czy "M jak miłość" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB