Zamknij

M jak miłość, odcinek 1483: Wściekła Kinga zacznie grozić Pawłowi

Roksana Orlicka
07.01.2020 13:39
M jak miłość Kinga jest wściekła na Pawła
fot. Instagram/@mjakmilosc.official

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" wybuchnie prawdziwy skandal. W 1483. epizodzie popularnej telenoweli Paweł (Rafał Mroczek) pocałuje Kingę (Katarzyna Cichopek). Kobieta się wścieknie i zacznie mu grozić. Co jeszcze się wydarzy w 1483. odcinku serialu "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1483: Kinga jest wściekła na Pawła. Co jeszcze się wydarzy? Najnowsze odcinki telenoweli "M jak miłość" będą zaskakujące nawet dla największych fanów serialu. Paweł zacznie coś czuć do swojej bratowej i odważy się ja pocałować. Jaka będzie reakcja Kingi i co dalej z ich relacją? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość, odcinek 1483: Kinga jest wściekła na Pawła

Stało się. Paweł pocałuje żonę brata na ślubie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Kobieta, choć uwielbia szwagra, będzie oburzona zachowaniem Pawła. Okazuje się, że mężczyzna źle odczytał jej zamiary. Paweł czuje się bardzo samotny, dlatego łatwo nie odpuści. Co więcej, sięgnie po alkohol. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich relacje już nie będą takie same. 

Paweł spędzał ostatnio dużo czasu z Kingą i dziećmi brata. Pomagał jej w codziennych obowiązkach i zaczął na nią patrzeć zupełnie inaczej. Wyznał jej nawet, że uważa ją za ideał kobiety. Po pocałunku Zduńska poczuje, że Paweł wypił alkohol. Kinga się zdenerwuje. Zacznie mu grozić i prosić, by nie sięgał więcej po kieliszek.

Co na to Piotr (Marcin Mroczek)? Kinga zdecyduje się nie mówić mężowi o pocałunku. Co dalej ze związkiem Zduńskich? I jak będą wyglądały relacje w ich rodzinie? Dowiemy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

Zagłosuj

Uważasz, że Paweł rozbije małżeństwo brata?

Liczba głosów:

Zobacz także: M jak miłość: Skandal na ślubie Magdy. Paweł pocałuje żonę brata

M jak miłość, odcinek 1483: Gdzie i kiedy oglądać?

"M jak miłość" to popularna telenowela, która jest emitowana w Telewizji Polskiej dwa razy w tygodniu. 1483. epizod serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 7 stycznia 2020 roku o godzinie 20:55.

Zobacz także: M jak miłość: Ciotka Artura chce odnaleźć jego zwłoki. Jak zareaguje Iza?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów

RadioZET.pl/RO