Zamknij

M jak miłość, odcinek 1484. Sonia wyzna miłość Jankowi. Mężczyzna złamie jej serce?

Roksana Orlicka
27.12.2019 12:35
M jak miłość odcinek 1484 Sonia wyzna uczucia Jankowi
fot. YouTube/TVP VOD

M jak miłość, odcinek 1484: Sonia (Barbara Wypych) wyzna swoje uczucia Jankowi (Tomas Kollarik). Bohaterka podejmie taką decyzję podczas wspólnego wyjazdu do Warszawy. Czy mężczyzna ją odrzuci? Będzie można się dowiedzieć w 1484. odcinku serialu "M jak miłość". Zdradzamy, co jeszcze się wydarzy i podajemy szczegóły emisji.

W 1484. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia i Janek udadzą się razem do Warszawy. Pod wpływem chwili Sonia wyzna mężczyźnie swoje uczucia. Jak zareaguje Janek? I co dalej z jego relacją z Ulą (Iga Krefft)? Zdradzamy, co wydarzy się w 1484. odcinku serialu "M jak miłość". Podajemy też, kiedy będzie można go obejrzeć.

M jak miłość, odcinek 1484: Sonia wyznaje miłość Jankowi

W 1484. odcinku Sonia i Janek pójdą na randkę za namową matki mężczyzny (Ewa Kasprzyk). Kobieta wręczy synowi i policjantce bilety do teatru. Co więcej, Janek będzie zadowolony z tego, że będzie miał okazję, by zbliżyć się do byłej kochanki. 

W 1484. odcinku "M jak miłość" Sonia będzie nadal przekonana, że Janek wciąż czuje coś do Ulki. Po spektaklu para uda się na spacer do parku. W pewnym momencie dziewczyna  poczuje się pewnie i zdecyduje się wyznać swoje uczucia Jankowi. 

Janek pocałuje Sonię i da jej nadzieję, że być może będą kiedyś razem. Jak potoczą się ich dalsze losy? Będzie można się przekonać w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1484: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest od wielu lat emitowany w poniedziałki i wtorki w TVP2. Epizod 1484. będzie można zobaczyć w poniedziałek, 13 stycznia 2020 roku. Odcinek 1484. serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany o godzinie 20:55.

Warto wiedzieć, że serial "M jak miłość" można również oglądać online. Odcinki są dostępne na platformie Telewizji Polskiej - vod.tvp.pl.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1486: Zosia wraca do domu z nowym kochankiem

RadioZET.pl/RO