Zamknij

M jak miłość, odcinek 1485: Kisielowa opuści męża i zamieszka u Mostowiaków

Roksana Orlicka
14.01.2020 11:52
M jak miłość Kisielowa odejdzie od męża
fot. Instagram/@mjakmilosc.official

Serial "M jak miłość" serwuje widzom duże emocje. Tym razem przełom nastąpi w życiu Kisielowej. Kobieta ubzdurała sobie, że jej mąż upatrzył sobie młodszą partnerkę. Wściekła Kisielowa podejmie decyzję o rozstaniu. Jak potoczą się ich losy? Czy kobieta będzie żałować? Zdradzamy poniżej. 

"M jak miłość", odcinek 1485: Kisielowa zarzuci mężowi zdradę i wyprowadzi się z domu. W serialu "M jak miłość" nie ma idealnych związków. Widzowie mogą obserwować, jak znane pary radzą sobie z kryzysami. Niektóre związki bezpowrotnie się rozpadły. Czy tak właśnie będzie z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) i jej mężem (Krzysztof Tyniec)? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość, odcinek 1485: Kisielowa wściekła na męża. To koniec ich związku?

Kisielowa jest jedną z najbarwniejszych postaci w serialu "M jak miłość" i jak się okaże... najbardziej wybuchowych. Kobieta od jakiegoś czasu nie jest zadowolona ze swojego związku. Ubzdurała sobie, że Robert jest zauroczony jedną z nowych chórzystek i dlatego nie ma już dla niej czasu. Dojdzie do awantury, aż wreszcie kobieta zdecyduje się odejść od męża.

Zrozpaczona Kisielowa uda się do Basi (Teresa Lipowska), Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Kobieta zapyta się przyjaciół, czy znajdą dla niej miejsce w swoim domu. Wyzna, że postanowiła odejść od Roberta i nie widzi już możliwości powrotu. Basia nie będzie chciała, żeby przyjaciółka zamieszkała pod ich dachem. Będzie próbowała przekonać Kisielową, żeby wróciła do męża. 

Jak dalej potoczą się ich losy? Czy Kisielowa ostatecznie postanowi wrócić do Roberta? Dowiemy się w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość". 

Zagłosuj

Czy Kisielowa powinna wrócić do męża?

Liczba głosów:

Zobacz także: M jak Miłość: Rafał Mroczek odejdzie z serialu? "W pewnym momencie te baterie się wypalają"

M jak miłość, odcinek 1485: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany w poniedziałki oraz we wtorki na TVP2. 1485. epizod serialu "M jak miłość" będzie można zobaczyć we wtorek, 14 stycznia 2020 roku o godzinie 20:55 w TVP2.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pójdzie na policję w sprawie gwałtu Lilki

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/RO