Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak Miłość, odcinek 1485: Matuesz i Lilka zacierają dowody gwałtu

14.01.2020 16:22

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" widzowie zobaczą, co dalej z sprawą Lilki. Nastolatka została brutalnie zgwałcona, jednak nie chce z tym iść na policję. Jak zachowa się Mateusz? Czy odpuści i pomoże zatrzeć dziewczynie wszelkie ślady zbrodni? Zdradzamy poniżej, co się wydarzy w 1485. odcinku serialu "M jak miłość".

M jak miłość odcinek 1485 Lilka nie chce iść policję fot. Instagram/@mjakmilosc.official

"M jak miłość", odcinek 1485: Matuesz pomaga zatrzeć Lilce wszelkie ślady zbrodni. Lilka (Monika Mielnica) nie pozwala sobie pomóc. Dziewczyna nie potrafi się pozbierać po gwałcie, ale jednocześnie nie chce, żeby ktokolwiek dowiedział się o tym, co jej się przytrafiło. Jak zachowa się Mateusz (Krystian Domagała)? Zdradzamy, co się wydarzy w 1485. odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pomaga Lilce zatrzeć ślady

W serialu "M jak miłość" dojdzie do prawdziwej tragedii. Lilka zostanie zgwałcona. Znajdzie ją zaniepokojony Mateusz. Chłopak próbuje nakłonić ukochaną do tego, żeby zadzwoniła na policję i wezwała karetkę. Dziewczyna stanowczo odmówi, nie będzie chciała wracać do złych wspomnień. Co więcej, odrzuci każdą oferowaną pomoc.

Młody Mostowiak będzie próbował pomóc Lilce. Niestety, dziewczyna nie zna tożsamości oprawcy. Ostatecznie Mateusz ugnie się i przestanie naciskać. Dziewczyna pójdzie się wykąpać, by chociaż na chwilę zapomnieć o tragicznych wydarzeniach. 

Mateusz podejmie również próbę udania się na komisariat. Czy ostatecznie wyzna prawdę? Co dalej z Lilką? Czy wyjdzie na jaw, kto ją skrzywdził? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1485: Gdzie i kiedy oglądać?

1485. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 14 stycznia 2020 roku o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Zagłosuj

Czy Mateusz powinien wyznać prawdę?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pójdzie na policję w sprawie gwałtu Lilki

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO

Oceń