Zamknij

M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pójdzie na policję w sprawie gwałtu Lilki

Roksana Orlicka
13.01.2020 10:07
M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pójdzie na policję
fot. Instagram/@mjakmilosc.official

"M jak miłość" zaskoczy widzów brutalnymi scenami. W 1485. odcinku serialu Mateusz nie posłucha Lilki i pójdzie na policję, by zgłosić, że dziewczyna została zgwałcona. Jak potoczą się losy młodego Mostowiaka i jego pierwszej miłości? Co dalej z Lilką? Poniżej zdradzamy szczegóły i podajemy, kiedy będzie można obejrzeć 1485. odcinek serialu "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1485: Mateusz pójdzie na policję w sprawie Lilki. W najnowszych odcinkach popularniej telenoweli dowiemy się, co dalej z Lilką i Mateuszem. Przed nimi trudne tygodnie. Tym bardziej że dziewczyna kompletnie się załamała. Co jeszcze się wydarzy w 1485. odcinku serialu "M jak miłość"? I kiedy można go obejrzeć? Zdradzamy szczegóły poniżej.

M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz pójdzie na policję w sprawie Lilki

"M jak miłość" jest emitowane w Telewizji Polskiej od 2000 roku. Co ciekawe, niektóre postacie pojawiły się w serialu już w pierwszych latach. Tak jest między innymi z Mateuszkiem (Krystian Domagała), synem Marka i Hanki Mostowiaków. Chłopak dorastał na oczach widzów i już nie jest dzieckiem. 

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" widzowie będą mogli zobaczyć, jak Mateusz poradzi sobie w stresującej i ekstremalnej sytuacji. Młody Mostowiak nie posłucha Lilki (Monika Mielnicka) i pójdzie na policję. Niestety, Lilka nie będzie w najlepszym stanie i będzie się bała, że gwałt się powtórzy. 

1485. odcinku serialu "M jak miłość" Mateusz znajdzie Lilkę po całonocnych poszukiwaniach. Wcześniej zostawi ją w barze, gdzie podczas urodzin Mikołaja nie wytrzyma z zazdrości. Lilka wypije drinka z pigułką gwałtu, następnie zostanie porwana przez obcego mężczyznę, który ją brutalnie zgwałci. 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2170: Klara jest w tarapatach. To koniec jej kariery?

Lilka odmówi wizyty w szpitalu, nie będzie także chciała iść na policję. Będzie zrozpaczona, a do tego zastraszona. Jej oprawca powiedział jej, że gdy komuś powie o tym, co się wydarzyło, to jeszcze raz zrobi jej krzywdę.

Mateusz nie posłucha ukochanej. Uda się na policję bez jej zgody. Czy Mateusz złoży zeznania? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość"

Zagłosuj

Czy Mateusz powinien powiedzieć prawdę?

Liczba głosów:

M jak miłość, odcinek 1485: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz we wtorki. 1485. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 14 stycznia 2020 roku o godzinie 20:55 na TVP2

Zobacz także: M jak miłość: Widzowie oburzeni najnowszym odcinkiem serialu. "Poniosło kogoś"

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO