Zamknij

M jak miłość, odcinek 1486: Zosia wraca do domu z nowym kochankiem

Sylwia Bagińska
24.12.2019 12:26
M jak miłość
fot. Instagram.com/fanimjakmilosc

M jak miłość, odcinek 1486: Zosia (Julia Wróblewska) wróci do domu z nową miłością. Nie będzie to o wiele starszy Francuz.

M jak miłość, odcinek 1486: Zosia wraca do domu z nowym kochankiem  

W 1486. odcinku „M jak miłość” do domu powróci Zosia. Dziewczyna sprawiać będzie wrażenie szczęśliwej. Jak podaje portal Super Express, już na początku wizyty wyzna Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że związek z o wiele starszym Francuzem był niewypałem. Pochwali się także nowym związkiem z rówieśnikiem Jackiem.

W 1486. odcinku „M jak miłość” dziewczyna nie będzie przekonana, czy związek na odległość ma szanse. Zacznie uspokajać ją Joasia, która stwierdzi, że wszystko zależy od determinacji zakochanych.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zniknie z „M jak Miłość”? Ma jej pomóc Paweł Deląg

O nowy związek córki zapyta Joasię także Michał (Paweł Deląg). Dowie się, że chłopak Zosi ma na imię Jacek i nie ma rodziny, jak poprzedni jej partner.

Jackiem mocno zainteresowana będzie Joasia. W 1486. odcinku „M jak miłość” zaprosi go do domu. Zrobi to w tajemnicy przed wszystkimi. Młody chłopak pojawi się z bukietem kwiatów. Zrobi ogromne wrażenie na domownikach. Czy będzie z tego wielka miłość? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

Zagłosuj

Czy "M jak miłość" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB