Zamknij

M jak miłość, odcinek 1488: Kamil nie zrezygnuje z Magdy. Będą kłopoty

Roksana Orlicka
08.01.2020 16:12
M jak miłość Kamil próbuje zdobyć serce Magdy
fot. Instagram/@mjakmilosc.official

"M jak miłość" to popularna telenowela, którą ogląda kilka milionów Polaków. W najnowszych odcinkach wiele wydarzy się w życiu Magdy (Anna Mucha). Okazuje się, że nie będzie mogła się cieszyć z tego, że jest mężatką. Kamil (Marcin Bosak) nie odpuści i zrobi wszystko, żeby być obecnym w jej życiu. Co jeszcze się wydarzy w 1488. epizodzie "M jak miłość"? Ujawniamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1488: Kamil będzie chciał odzyskać Magdę. W telenoweli "M jak miłość" ostatnio wiele się dzieje. Widzów zaskoczył wątek Pawła (Rafał Mroczek) i Kingi (Katarzyna Cichopek). Teraz okazuje się, że Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) nie będą mieć łatwo, chociaż dopiero co zostali małżeństwem. Co się wydarzy w 1488. odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość, odcinek 1488: Kamil będzie walczył o względy Magdy

Kamil jest zakochany w Magdzie i nie zamierza odpuszczać. W 1488. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil przyjdzie do Magdy pod pretekstem spraw zawodowych. Mężczyzna zaproponuje jej wyjście na wspólny obiad. Magda nie będzie przeczuwała podstępu, dlatego chętnie się zgodzi. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1483: Wściekła Kinga zacznie grozić Pawłowi

Niestety, nie będzie to przyjacielskie spotkanie. W trakcie rozmowy Kamil nie będzie ukrywał, że nie zamierza odpuszczać i wciąż chce ją odbić Andrzejowi. Magda będzie próbowała zmienić temat. Jednak mężczyzna wcale nie rozumie, że kobieta nie chce do niego wrócić.

Co jeszcze się wydarzy w ich wątku? Przekonamy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

Zagłosuj

Uważasz, że Kamil powinien odpuścić?

Liczba głosów:

M jak miłość, odcinek 1488: Gdzie i kiedy oglądać?

"M jak miłość" jest emitowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz we wtorki. Epizod 1488. będzie można zobaczyć w poniedziałek, 27 stycznia 2020 roku o godzinie 20:50.

Zobacz także: M jak miłość: Skandal na ślubie Magdy. Paweł pocałuje żonę brata

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO