Zamknij

M jak miłość, odcinek 1498: Marcin będzie grozić Kamilowi? Mocne sceny w serialu

Roksana Orlicka
28.02.2020 14:02
M jak miłość odcinek 1498 co się wydarzy
fot. YouTube/kadr z serialu "M jak miłość"

Wątki w serialu "M jak miłość" nie przestają zaskakiwać. W 1498. odcinku dojdzie do rozmowy Kamila i Marcina, podczas której padną mocne słowa. Czy prawnik odkryje prawdę i dowie się, co się stało z Arturem? Zdradzamy, co się wydarzy w 1498. odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1498: Marcin będzie grozić Kamilowi? Wątek tajemniczego zniknięcia Artura (Tomasz Ciachorowski) ciągnie się w serialu od wielu odcinków. Widzowie z napięciem obserwują, czy Kamil (Marcin Bosak) dowie się, kto odpowiada za jego śmierć. Zdradzamy, co się wydarzy w 1498. odcinku "M jak miłość".

Zobacz także:  The Eddy: Joanna Kulig w serialu twórcy "La la land". Kiedy produkcja pojawi się na Netflixie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1498: Marcin ruszy na Kamila

Marcin (Mikołaj Roznerski) nie ukrywa, że ma już dość zachowania Kamila. W 1498. odcinku dojdzie pomiędzy nimi do konfrontacji. Przypominamy, że Kamil obiecał ciotce Artura, że rozwiąże sprawę zaginięcia kuzyna i potraktował to bardzo poważnie. Mężczyzna zaczął nachodzić osoby, które nie miały najlepszych stosunków z Arturem.

Marcin będzie miał dość tego, że Kamil nachodzi jego rodzinę. Co więcej, obieca on Adzie, że nie pozwoli, żeby Gryc ją nękał. Kobieta będzie na skraju załamania nerwowego. W 1498. odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania Kamila i Marcina. Czy skończy się ono pokojowo? A może to dopiero początek kłopotów? Przekonamy się już w poniedziałek, 2 marca 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Wiedźmin: wiadomo, kto wcieli się w "najpiękniejszą kobietę świata"

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Oglądasz serial "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO