Zamknij

M jak miłość, odcinek 1500: Łukasz przeprowadzi się do Gruzji, by mieć kontakt z córką?

Roksana Orlicka
02.03.2020 14:39
M jak miłość odcinek 1500 czy Łukasz przeprowadzi się do Gruzji?
fot. YouTube/ screen Kulisy serialu "M jak miłość"

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. W jednym z najnowszych odcinków dowiemy się, czy Łukasz wyjedzie do Gruzji, żeby mieć kontakt z córeczką. Zdradzamy, co się wydarzy w 1500. odcinku serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1500: Łukasz przeprowadzi się do Gruzji? Jednym z najbardziej dramatycznych wątków serialu jest relacja Łukasza (Jakub Józefowicz) i Katii (Joana Jarmołowicz). W najnowszych odcinkach dowiemy się, czy byłym kochankom uda się dojść do porozumienia dla dobra córki. 

Zobacz także:  Z Archiwum X: Kultowy serial wraca do telewizji. Kiedy i gdzie go zobaczymy?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

M jak miłość, odcinek 1500: Łukasz przeprowadzi się do Gruzji, by mieć kontakt z córką?

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" przyjdzie na świat córeczka Łukasza i Katii. Mężczyzna będzie chciał być blisko dziecka i brać udział w dorastaniu dziewczynki. W 1500. Katia urodzi Natalkę (Zoja Dawicka). Poprosi swojego ojca (David Gamtsemlidze) i Igora (Ali Bahrundinov), żeby powiedzieli Łukaszowi, że został ojcem.

Igor będzie protestował, uważając, że to teraz jego dziecko. Natomiast ojciec Katii zdecyduje, że Łukasz ma prawo wiedzieć, co się dzieje z jego córeczką. Wojciechowski będzie bardzo poruszony narodzinami dziewczynki i postanowi, że chce brać udział w jej wychowywaniu. 

Katia powie Łukaszowi, że może być obecny w życiu Natalii, jednak musi się przeprowadzić do Gruzji. Czy Wojciechowski zdecyduje się pozostawić swoje dotychczasowe życie, żeby móc brać udział w wychowaniu dziewczynki? Dowiemy się w 1500. odcinku serialu "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 9 marca o godzinie 20.55 na antenie TVP2. 

Zagłosuj

Czy Łukasz powinien przeprowadzić się do Gruzji?

Liczba głosów:

Zobacz także:  M jak miłość, odcinek 1503: Lilka przypomni sobie szczegóły wyglądu gwałciciela. Kto jest podejrzany?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/światseriali.pl/RO