Zamknij

M jak miłość, odcinek 1503. Lilka zdecyduje się na aborcję? Szokujące sceny w serialu

Roksana Orlicka
10.03.2020 12:36
M jak miłość odcinek 1503 lilka podejmie decyzję dotyczącą ciąży
fot. YouTube/ M jak miłość kulisy serialu screen

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Wiemy już, jak potoczą się losy Lilki i Mateusza. Czy dziewczyna wychowa dziecko swojego oprawcy? A może zdecyduje się na aborcję?. Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1503: Lilka podejmie decyzję w sprawie ciąży. To już pewne, że Mateusz nie jest ojcem jej dziecka. Czy nastolatka zdecyduje się wychować maleństwo? A może podejmie decyzję o aborcji? Zdradzamy, co się wydarzy w 1503. odcinku serialu "M jak miłość".

Zobacz także: Sexify: nowy polski serial Netflixa. "Ma być rewolucją w życiu erotycznym"

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1503: Lilka podejmie decyzję w sprawie ciąży

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Lilka dowie się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel. Dziewczyna załamie się jeszcze bardziej. Uzna, że to odpowiedni moment, żeby podjąć decyzję dotyczącą ciąży. Jak zareaguje jej rodzina i ukochany Mateusz?

Przypominamy, że Lilka ukrywa przed najbliższymi, że została zgwałcona. Dziewczyna nie zgłosiła się na policję, a jej oprawca wciąż jest na wolności. Co więcej, Mateusz poinformował rodzinę, że jego ukochana spodziewa się dziecka. Nikt nawet nie zakłada, że nie jest to dziecko młodego Mostowiaka. 

Lilka chciała popełnić samobójstwo, a do tego jest pewna, że nie wychowa dziecka. Dziewczyna nie może dokonać aborcji, ponieważ nie poinformowała o gwałcie policji. Jej nieświadoma niczego matka zapewnia ją, że da sobie radę i pomoże jej w wychowaniu maleństwa. Czy Lilka zachowa ciążę? Jak zachowa się Mateusz? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość". 

1503. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 17 marca 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Laureat Oscara stworzy dwa animowane seriale dla Netflixa

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć  

Zagłosuj

Czy Lilka powinna wychować dziecko?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO