Zamknij

M jak miłość, odcinek 1505: Pierwszy taniec Izy i Marcina będzie zaskoczeniem

Roksana Orlicka
24.03.2020 15:54
M jak miłość odcinek 1505 ślub Izy i Marcina
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to serial, który jest emitowany dwa razy w tygodniu. W jednym z najnowszych odcinków zobaczymy wyczekiwany ślub Izy i Marcina. Ulubiona para widzów nie będzie miała szczęścia. Co się wydarzy?

M jak miłość, odcinek 1505: Pierwszy taniec Izy i Marcina będzie zaskoczeniem. Na tę ceremonię czekało wielu widzów " M jak miłość". Niestety, nie będzie to ślub marzeń bohaterów popularnej telenoweli. Co się wydarzy?

Zobacz także:  M jak miłość: serial zniknie z anteny przez koronawirusa? Producenci komentują

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1505: Iza i Marcin zaskoczą pierwszym tańcem

Miłość Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) jest jedną z najtrudniejszych w serialu. Para musiała pokonać wiele przeciwności losu, by ostatecznie stanąć na ślubnym kobiercu. Ich ślub będzie burzliwy, ale znajdą się też radosne momenty. Świeżo upieczeni małżonkowie zaskoczą swoich gości pierwszym tańcem.

Uroczystość odbędzie się w siedlisku, które Ula (Iga Krefft) pięknie udekoruje specjalnie na ten wieczór. Pierwszy taniec party zapadnie gościom w pamięci. Okaże się, że Iza i Marcin bardzo długo przygotowywali się do tego momentu. Ich występ zrobi wrażenie do tego stopnia, że zgromadzeni goście zaczną bić brawo. 

Niestety, wesele nie skończy się szczęśliwie. Na uroczystość wtargnie policja, która aresztuje Olka (Maurycy Popiel). Jak potoczą się losy bohaterów? I czy Olek wyjdzie z tej sytuacji cało? Dowiemy się we wtorek, 24 marca 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  M jak Miłość: Emil Karewicz został wyrzucony z serialu? Teresa Lipowska ujawnia nieznane fakty

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądasz serial "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO