Zamknij

M jak miłości, odcinek 1509: Barbara nie dowie się prawdy o Lilce. Dlaczego rodzina ukrywa fakty?

Roksana Orlicka
19.03.2020 11:02
M jak miłość odcinek 1509 Lilka i Matuesz powiedzą rodzinie prawdę
fot. YouTube/M jak miłość screen

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych. W 1509. odcinku dowiemy się, jak potoczy się życie Lilki i Mateusza. Podejmą oni decyzję, że babcia Basia nie dowie się o gwałcie. Co jeszcze się wydarzy?

"M jak miłość", odcinek 1509: Mateusz nie powie Basi prawdy o gwałcie, chociaż reszta rodziny dowie się prawdy. Co się wydarzy w 1509. odcinku "M jak miłość" i kiedy zostanie on wyemitowany? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Gwiazda serialu "Dom z papieru" zaraziła się koronawirusem

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1509: Mateusz nie powie Basi prawdy o Lilce

"M jak miłość" to serial, który z zaangażowaniem ogląda wielu widzów. W 1509. odcinku dowiemy się, jak potoczy się życie Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała). Lilka nie powiedziała nikomu, że została zgwałcona i nie zgłosiła się na policję. Niestety, jej sekret wyjdzie na jaw. Dziewczyna nie wytrzyma presji i wyzna Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że nie chce urodzić dziecka gwałciciela. 

Marysia doradzi, by jak najszybciej poszła na policję. Lilka zdecyduje, że powie prawdę również swojej mamie (Dorota Chotecka). Jednak Rogowska postanowi, żeby nie mówić o tej sytuacji Basi (Teresa Lipowska). Wszystko przez to, że Mostowiakowa mogłaby przypłacić to zdrowiem. Mateusz zgodzi się z ciotką i przyzna rację, że babcia nie powinna o niczym wiedzieć.

Czy Basia domyśli się prawy? A może Lilka zdecyduje się jednak wychować dziecko? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość". Co więcej, wspomniany 1509. epizod "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 7 kwietnia 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Wiedźmin: 2. sezon serialu Netflixa zawieszony. Powodem koronawirus

Zagłosuj

Czy Lilka i Mateusz powinni powiedzieć prawdę babci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO