Zamknij

M jak miłość, odcinek 1512: Basia straci kolejną córkę? Dowie się o chorobie Marty

Roksana Orlicka
08.04.2020 16:13
M jak miłość odcinek 1512  Basia martwi się o Martę
fot. YouTube/M jak miłość screen

"M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać. W najnowszych odcinkach Basia dowie się, dlaczego Marta odsunęła się od rodziny. Jak seniorka rodu zareaguje na wieść o chorobie córki? Zdradzamy, co się wydarzy w 1512. odcinku serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1512: Basia straci kolejną córkę? Dowie się o chorobie Marty. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Basia (Teresa Lipowska) zdradzi Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że jej zdaniem Marta (Dominika Ostałowska) odsunęła się od rodziny. Co jeszcze się wydarzy w 1512. odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1512: Basia dowie się o chorobie Marty

Seniorka rodu Mostowiak nie cieszy się już tak dobrym zdrowiem, jak kiedyś, dlatego rodzina dawkuje jej smutne informacje. Basia do tej pory nie wiedziała nic o chorobie i problemach Marty. Okazuje się, że ta sytuacja zmieni się w 1512. odcinku serialu "M jak miłość".

Basia będzie czuła się nieswojo i będzie bardzo smutna. Wszystko przez to, że podczas świąt w domu zabrakło ukochanych wnuków i trójki jej dzieci. Szczególnie przejęta będzie brakiem kontaktu z Martą. Uzna nawet, że traci ją tak samo, jak Małgosię (Joanna Koroniewska). Marysia będzie próbowała pocieszyć matkę, ale jednocześnie ukryje fakt, że jej siostra trafiła do szpitala. 

Marysia poinformuje Martę o złym stanie psychicznym matki. Kobieta zdecyduje się odwiedzić ją w Grabinie z synem Łukaszem (Jakub Józefowicz) i córką Anią (Gabriela Raczyńska). Marta nie będzie już ukrywać prawdy i wyzna mamie, że ma chore nerki. Jak zareaguje Basia? Czy Marta uzna, że będzie częściej widywać się z matką? Dowiemy się w 1512. odcinku serialu "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek, 21 kwietnia 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1511: Basia przeprowadzi poważną rozmowę z Joasią

Zagłosuj

Czy rodzina powinna mówić Basi prawdę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/superseriale.se.pl/RO