Zamknij

M jak miłość, odcinek 1511: Basia przeprowadzi poważną rozmowę z Joasią

Roksana Orlicka
07.04.2020 15:46
M jak miłość odcinek 1511 rozmowa Basi z Joanną
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Co się wydarzy w życiu Joasi? Kobieta będzie miała poważną rozmowę z Basią. Co jeszcze się stanie w 1511. odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość, odcinek 1511: Basia przeprowadzi poważną rozmowę z Joasią. W serialu "M jak miłość" wiele się wydarzy. Zwłaszcza w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Kobieta ostatnio nie miała łatwo - listy z pogróżkami, strach o dzieci. O czym będzie z nią chciała porozmawiać Basia (Teresa Lipowska) w 1511. odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1511: Basia przeprowadzi poważną rozmowę z Joasią

Joasia to jedna z najbardziej lubianych przez widzów bohaterek serialu "M jak miłość". W ostatnich odcinkach mogliśmy się przekonać, że Asia przechodzi przez kryzys. Po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) kobieta długo nie mogła sobie ułożyć życia. Wszystko zmieniło się, gdy w poznała Michała (Paweł Deląg) i Leszka (Sławek Uniatowski).

Jak podaje portal superseriale.se.pl, Joasia nie może się zdecydować, którego mężczyznę wybrać. Basia postanowi z nią poważnie porozmawiać. 1511. odcinku seniorka rodu Mostowiak wybierze się do Joasi, by między innymi odwiedzić Wojtusia (Feliks Matecki). 

Basia poprosi Joasię, by zaczęła myśleć o sobie, nie tylko o dzieciach. Joasia nie będzie zachwycona rozmową. Czy kobieta przejmie się słowami Basi? Czy wybierze odpowiedniego partnera? Przekonamy się w 1511. odcinku serialu "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 20 kwietnia 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1511: Paweł znajdzie miłość swojego życia? Czy zapomni o żonie brata?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO

Zagłosuj

Z kim Joasia powinna się związać?

Liczba głosów: