Zamknij

M jak miłość, odcinek 1511: Paweł znajdzie miłość swojego życia? Czy zapomni o żonie brata?

Roksana Orlicka
02.04.2020 14:02
m jak miłość odcinek 1511 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/M jak miłość screen

"M jak miłość" to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych polskich telenoweli. W ostatnich odcinkach pojawiło się wiele kontrowersyjnych wątków, w tym historia Pawła, Piotrka i Kingi. Wiemy, już jak potoczy się życie Pawła.

M jak miłość, odcinek 1511: Paweł znajdzie miłość swojego życia? Czy zapomni o żonie brata? Okazuje się, że nadchodzące odcinki serialu "M jak miłość" będą pełne emocji. Wiele zmieni się w życiu Pawła. Co się wydarzy? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1507: Niania znęca się nad dziećmi Zduńskich? Szokujące sceny w serialu

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość, odcinek 1511: Paweł znajdzie miłość swojego życia?

Serial "M jak miłość" jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 20 lat. Takie postacie jak bracia Zduńscy (Marcin i Rafał Mroczek) oraz Kinga (Katarzyna Cichopek) są z widzami od samego początku. To najważniejsi bohaterowie "M jak miłość". Do tej pory Paweł nie miał w życiu łatwo, jednak wszystko wskazuje na to, że wiele się zmieni.

W ostatnich epizodach "M jak miłość" Paweł zauroczył się swoją bratową. Do tego stopnia, że ograniczył kontakty z rodziną, a jego stosunki z bratem znacznie się popsuły. Cóż, Paweł nigdy nie miał szczęścia w miłości, chociaż spotykał na swojej drodze wyjątkowe kobiety. Jak donosi "Świat seriali"w 1511. odcinku telenoweli, Paweł pozna Franię (Dominika Kachlik), która zmieni jego życie.

Co ciekawe, Franka wybiegnie przed samochód Pawła. Zduński zdąży zahamować. Kobieta wyzna mu, że ucieka przed ojcem, który zmusza ją do ślubu. Paweł zaproponuje jej pomoc. Jak potoczą się ich losy? Czy Paweł wreszcie odnajdzie szczęście? Dowiemy się w 1511. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w piątek, 20 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: Klan: kultowy serial znika z ekranów. Wiemy, co się pojawi na miejscu produkcji

Zagłosuj

Czy Paweł znajdzie miłość?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Świat seriali/RO