Zamknij

M jak miłość, odcinek 1517: Olek załamie się po ślubie z Anetą. Popełni samobójstwo?

Roksana Orlicka
11.05.2020 14:36
M jak miłość odcinek 1517
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość' niedługo przestanie być emitowane w telewizji ze względu na wakacyjną przerwę. Zanim to nastąpi, widzowie dowiedzą się, jak potoczą się losy Olka i Anety. Zdradzamy, co się stanie w 1517. odcinku serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1517: Olek załamie się po ślubie z Anetą. Popełni samobójstwo? Widzowie z zapartym tchem śledzą losy tej pary. Ich miłość nie jest łatwa, a do tego wszystko wskazuje na to, że Chodakowski spędzi najbliższe lata w więzieniu. Mimo tego Aneta postanawia zostać jego żoną. Ich ślub nie przypomina bajki, ale kobieta i tak jest szczęśliwa.

Całą sytuację gorzej znosi Olek. Lekarz nie potrafi się pogodzić z utratą wolności i coraz częściej się załamuje. Do tego stopnia, że po ceremonii zaślubin będzie chciał popełnić samobójstwo. Zdradzamy, co się stanie w 1517. odcinku serialu "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Co się wydarzy w życiu Lilki i Mateusza? 

M jak miłość, odcinek 1517: Olek będzie próbował się zabić

W 1517. odcinku "M jak miłość" dojdzie do ślubu Anety (Ilona Kryńska) i Olka (Maurycy Popiel). Mężczyzna będzie próbował popełnić samobójstwo przed ślubem, jednak te złe myśli nie miną po ceremonii. Chodakowski jest załamany swoją sytuacją i stracił już nadzieję na poprawę sytuacji. Brakuje mu rodziny, a do tego Aneta zorganizowała ślub za jego plecami.

Niestety, plan Anety się nie sprawdził, a Olek poczuje się jeszcze gorzej. W 1517. odcinku podejmie próbę popełnienia samobójstwa. Czy mężczyzna zdecyduje się na taki krok? Dowiemy się w poniedziałek, 11 maja 2020 roku o godzinie 20.55. Odcinek "M jak miłość" pojawi się tradycyjnie na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość: Franka - nowa miłość Pawła Zduńskiego? Zdradzamy, kim jest aktorka 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO