Zamknij

M jak miłość, odcinek 1518: Michał rzuci się na Joasię. Zrobi to z frustracji

Roksana Orlicka
29.04.2020 14:16
M jak miłość odcinek 1518 streszczenie odcinka
fot. YouTube/M jak miłość

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych seriali, niestety już niedługo rozpocznie się wakacyjna przerwa w emisji. Do tego czasu zostanie wyemitowany emocjonalny odcinek, w którym Michał rzuci się na Asię. Jak do tego dojdzie?

M jak miłość, odcinek 1518: Michał rzuci się na Joasię. Zrobi to z frustracji. Zdradzamy, co się wydarzy w jednym z ostatnich odcinków serialu "M jak miłość" wyemitowanych przed wakacyjną przerwą. 

Zobacz także:  M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Umrze jeden z głównych bohaterów?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

M jak miłość, odcinek 1518: Michał rzuci się na Joasię

W 1518. odcinku serialu "M jak miłość" przekonamy się, że Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie musiała podjąć ważną decyzję. Kobieta wciąż nie jest przekonana do Michała (Paweł Deląg). On natomiast nie może już wytrzymać presji i nie potrafi dalej ukrywać swoich uczuć. Ostrowski zdecyduje się na desperacki krok. Mężczyzna rzuci się na Asię z pocałunkami. Joanna jednak nadal kocha Leszka (Stanisław Uniatowski).

Asia zwróci się z tym problemem do Barbary (Teresa Lipowska). Seniorka rodu Mostowiak poradzi jej, by dała temu uczuciu szansę. Czy Joanna da Michałowi szansę? Dowiemy się w 1518. odcinku serialu "M jak miłość". 

1518. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 12 maja 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1513: Kinga porzucona przez Piotrka. Jakie będą ich ostatnie chwile?

 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO