Zamknij

M jak miłość, odcinek 1521: Kinga zniszczy rodzinę Zduńskich? Zdradzi sekret Pawła

Roksana Orlicka
04.05.2020 14:14
M jak miłość odcinek 1521 streszczenie
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali, który jest emitowany już od 20 lat. Nic nie zwiastowało katastrofy w życiu bohaterów, jednak zrozpaczona Kinga sporo namiesza. Zdradzamy, co się wydarzy w 1521. odcinku serialu "M jak miłość".

M jak miłość: Kinga zniszczy rodzinę Zduńskich? Zdradzi sekret Pawła. Do czego posunie się zraniona kobieta? W małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) nie układa się ostatnio najlepiej. Na ich drodze stanął także brat bliźniak (Rafał Mroczek). Czy Kinga skłóci rodzinę?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1518: Michał rzuci się na Joasię. Zrobi to z frustracji

M jak miłość: Kinga zniszczy rodzinę Zduńskich? Szokujące sceny

"M jak miłość" już niedługo przestanie być emitowane w Telewizji Polskiej ze względu na wakacyjną przerwę. Zanim to nastąpi, widzowie będą mieli okazję prześledzić kilka szokujących wątków. Jeden z nich dotyczy małżeństwa Kingi i Piotrka. Od dawna się im nie układa, a każda nowa sytuacja dokłada problemów.

Kinga zaczyna popadać w rozpacz. Piotrek wciąż uważa, że praca jest najważniejsza, do tego dochodzą problemy z dziećmi i męcząca sytuacja Pawłem. Kobieta uda się po radę do swojej teściowej (Małgorzata Pieńkowska). Opowie jej szczerze o tym, co ją boli. Jak Marysia się zachowa, gdy dowie się, że Paweł zauroczył się żoną brata? 

Dowiemy się w 1521. odcinku serialu "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 25 maja 2020 roku.

Zobacz także: M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Umrze jeden z głównych bohaterów?

Zagłosuj

Czy relacja Kingi i Piotrka się poprawi?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO