Zamknij

M jak miłość, odcinek 1521: śmierć w serialu. Joasia straci ukochanego mężczyznę?

Roksana Orlicka
12.05.2020 15:12
M jak miłość odcinek 1521
fot. YouTube/M jak miłość

"M jak miłość" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Jest emitowany w Telewizji Polskiej już od 20 lat. Niestety, najnowsze odcinki nie będą szczęśliwe. Zwłaszcza w życiu Joasi. Czy kobieta straci ukochanego mężczyznę? Zdradzamy, co się wydarzy w 1521. odcinku serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1521: śmierć w serialu. Joasia straci ukochanego mężczyznę? To nie jest optymistyczna zapowiedź nowego odcinka. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przechodzi przez trudny czas. Nie potrafi się zdecydować, czy powinna ułożyć swoje życie z Michałem (Paweł Deląg), a do tego wciąż tęskni za Leszkiem (Sławek Uniatowski). 

Wiele wskazuje na to, że w 1521. odcinku serialu "M jak miłość" jej świat wywróci się do góry nogami. Czy Leszek zginie tragicznie? Zdradzamy, co się stanie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1517: Olek załamie się po ślubie z Anetą. Popełni samobójstwo? 

M jak miłość, odcinek 1521: Joasia straci Leszka. Jak ułoży sobie życie?

W 1521. odcinku "M jak miłość" przekonamy się, że Michał chce zdobyć serce Joasi. Mężczyzna postanowił ograniczyć jej kontakt z Leszkiem, do tego stopnia, że będzie ukrywał przed nią każdą próbę kontaktu ze strony mężczyzny. Tymczasem Asia będzie przeczuwała, że coś złego dzieje się z Leszkiem. "Świat seriali" ujawnia, że będzie miała koszmar.

Leszek udał się na przygodę w Himalajach. Niestety, mężczyzna zaginie w górach podczas okropnej wichury. Czy Michał powie Joasi prawdę o tym, że Leszek zaginął i prawdopodobnie się nie odnajdzie? Jak o tym dowie się Joasia? Przekonamy się w 1521. odcinku serialu "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek, 19 maja 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość: dramatyczny finał sezonu serialu. Co się wydarzy w życiu Lilki i Mateusza?

RadioZET.pl/Świat seriali/RO