Zamknij

M jak miłość, odcinek 1522: Ala oskarży Rafała o molestowanie?

Roksana Orlicka
13.05.2020 14:35
M jak miłość Ala oskarży policjanta o molestowanie
fot. YouTube/M jak miłość screen

W najnowszym odcinku "M jak miłość" Ala ponownie pokaże, że ma pazur. Dziewczyna zacznie kombinować. Czy przez nią Rafał będzie miał problemy? Zdradzamy, co się wydarzy w 1522. odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1522: Ala oskarży Rafała o molestowanie? Do czego zdolna jest zakochana kobieta? Ala (Alicja Ostolska) upatrzyła sobie Rafała (Jakub Kucner) i coraz bardziej chce zdobyć jego serce. W serialu "M jak miłość" już wielokrotnie byliśmy światkami sytuacji, w których upór się opłacił. Jak będzie tym razem?

Zdradzamy, co się wydarzy w życiu Ali i Rafała w 1522. odcinku serialu "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1521: śmierć w serialu. Joasia straci ukochanego mężczyznę? 

M jak miłość, odcinek 1522: Jak daleko posunie się Ala, by zdobyć serce Rafała?

Ala jest przekonana, że zakochała się w Rafale. Nastolatka obmyśla plan zdobycia jego serca. Okazuje się, że może posunąć się naprawdę daleko, by dopiąć swego. W 1522. odcinku "M jak miłość" Ala przyjdzie na komisariat i poprosi Stadnickiego, żeby odprowadził ją do domu. Zdziwiony mężczyzna się zgodzi.

W pewnym momencie Ala postanowi podjąć radykalny krok i wypali, że mogłaby oskarżyć Rafała o molestowanie. Mężczyzna zaskoczy ją jednak. Powie, że przyzwyczaił się do jej zachowania, dlatego zdecydował się nagrać całą rozmowę. Jak zareaguje Alicja? I czy uda jej się zdobyć serce policjanta? Dowiemy się w 1522. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek, 26 maja 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1517: Olek załamie się po ślubie z Anetą. Popełni samobójstwo? 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO