Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1535. Piotrek wpadnie w alkoholizm? Kinga mu tego nie wybaczy

16.10.2020 10:14
Marcin Mroczek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W "M jak miłość" wątek rozpadającego się małżeństwa Zduńskich zostanie jeszcze bardziej rozbudowany. Czy Piotrek wpadnie w alkoholizm i straci żonę na zawsze? Zdradzamy, co się wydarzy i kiedy można obejrzeć odcinek? Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1535. Piotrek wpadnie w alkoholizm? W związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) nie układa się najlepiej od dawna. W pewnym momencie Piotrek będzie uważał, że żona zdradza go z bratem, dlatego sięgnie po kieliszek. Czy to już definitywny koniec Zduńskich?

Zobacz także: "M jak miłość", odcinek 1537: Natalka straci córkę. Justyna zabierze jej wszystko

"M jak miłość", odcinek 1535. Piotrek wpadnie w alkoholizm?

W "M jak miłość" źle układa się w związku Zduńskich. Jakiś czas temu Piotrek podjął decyzję o postawieniu pracy na pierwszym miejscu. Mężczyzna zaniedbał rodzinę. Kinga nie ma już siły, by zajmować się dziećmi i domem. Pomocną dłoń wyciągnął do niej brat Piotrka (Rafał Mroczek). Kinga i Paweł bardzo się do siebie zbliżyli, co zacznie zwracać uwagę Piotrka. 

W 1535. odcinku serialu "M jak miłość" Piotr będzie chciał zrobić żonie niespodziankę i pojawi się w domu. Zastanie Kingę w towarzystwie półnagiego brata i od razu dopowie sobie resztę. Mężczyzna rzuci się na brata z pięściami, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w ostatnim momencie rozdzieli synów. Zdenerwowany Piotrek wybierze się do baru, by zatopić swoje smutki w alkoholu. Czy jego małżeństwo z Kingą przetrwa? A może Zduński zostanie alkoholikiem? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1535: Gdzie i kiedy oglądać?

1535. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 20 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "M jak miłość", odcinek 1531: Marysia wyzna Barbarze szokującą prawdę o Kindze

RadioZET.pl/Superserialese.pl