Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1538: Natalka dowie się, gdzie jest jej córka. To porwanie?

30.10.2020 11:21
Marcjanna Lelek
fot. Kadr ze zwiastunu serialu "M jak miłość/TVP VOD

W 1538. odcinku "M jak miłość" Natalia dowie się, co się dzieje z małą Hanią. Czy ojciec dziewczynki ją porwał? Zdradzamy szczegóły treści i emisji odcinka.

"M jak miłość", odcinek 1538: Natalka dowie się, gdzie jest jej córka. Córka Mostowiaków (Marcjanna Lelek) przyjechała do Grabiny, by pozbierać myśli w związku z nieudanym małżeństwem z Frankiem (Piotr Nerlewski). Nie spodziewała się, że zostawiając Hanię (Maja Marczak) pod opieką ojca, dojdzie do tragedii. W 1538. epizodzie kobieta w końcu dowie się, gdzie znajduje się jej dziecko.

Zobacz także:  "M jak miłość" - zaręczynowa porażka Janka. Sonia wybierze jednak innego? 

"M jak miłość", odcinek 1538: Natalka dowie się, gdzie jest jej córka

W 1538. epizodzie "M jak miłość" Natalia dowie się od Ewy (Dominika Kluźniak), gdzie przebywa jej córka. Przypominamy, że Natalka w ostatnich odcinkach nie mogła sobie wybaczyć, że zostawiła córkę pod opieką ojca w Australii. Szybko okaże się, że Franek nie zamierza uprowadzać córki. Natalia dowie się, że mężczyzna wyjechał z córką do parku narodowego i przez większy czas nie miał zasięgu. 

Natalia zrozumie jednak, że rozwód to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Czy Franek będzie próbował utrudnić jej opiekę nad córką? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1538: gdzie i kiedy oglądać?

1538. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 2 listopada 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  „Królowa polskich seriali” Ilona Łepkowska z koronawirusem. Jak czuje się słynna scenarzystka? 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl