Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1545: Kinga postawi Piotrkowi ultimatum. Kamila łatwo się nie podda

24.11.2020 14:12
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

W najnowszym epizodzie "M jak miłość" Kinga postawi Piotrkowi ultimatum. Ma zerwać kontakt z Kamilą. Kobieta nie odpuści jednak tak łatwo. Co się jeszcze stanie? Zdradzamy szczegóły fabuły i emisji odcinka.

"M jak miłość", odcinek 1545: Kinga postawi Piotrkowi ultimatum. Kamila łatwo się nie podda. Rywalka Zduńskiej (Anna Gorajska) nie zamierza rezygnować z Piotrka (Marcin Mroczek). Jak Kinga (Katarzyna Cichopek) poradzi sobie z tą sytuacją? Zdradzamy, co się wydarzy w najnowszym epizodzie "Emki".

Zobacz także: Ewelina Serafin, czyli sympatyczna Kasia z Grabiny. Jak obecnie wygląda gwiazda "M jak miłość"?

"M jak miłość", odcinek 1545: Kinga postawi Piotrkowi ultimatum. Kamila łatwo się nie podda

W 1545. odcinku "M jak miłość" Kinga postanowi ratować małżeństwo. Kamila nie zamierza jednak rezygnować ze Zduńskiego. Ambitna prawniczka nic sobie nie robi z tego, że rozbija rodzinę. Piotr zaoferuje jej przyjaźń, jednak ona wciąż liczy na pełnoprawny związek. Jak podają superseriale.se.pl - Jabłońska chce zająć miejsce Kingi. 

Magda (Anna Mucha) postanowi wesprzeć przyjaciółkę i zrobić wszystko, by Kamila zniknęła z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Adwokat posłucha żony i poinformuje Kamilę o tym, że nie będzie już współpracować ze Zduńskim. Zrozpaczona kobieta postanowi porozmawiać z Kingą. Jak potoczy się ta rozmowa? Czy Jabłońska zniknie z życia Zduńskich? Dowiemy się w najnowszym epizodzie "M jak miłość". Jego zwiastun można zobaczyć poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1545: gdzie i kiedy oglądać?

1545. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 24 listopada 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "M jak miłość": dramat w życiu Kamila. Jego córka zostanie porwana?! 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl