Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1550: Kamila jest nieugięta. Czy Budzyński uratuje małżeństwo Zduńskich?

30.11.2020 13:39
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

W "M jak miłość" od kilku tygodni ciągnie się wątek Kingi i Piotrka. Czy para zostanie rozdzielona przez Kamilę? A może Budzyński uratuje ich małżeństwo? Zdradzamy poniżej szczegóły 1550. odcinka "Emki".

"M jak miłość", odcinek 1550: Kamila jest nieugięta. Czy Budzyński uratuje małżeństwo Zduńskich? W związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) od dawna się nie układa. Do tego Kamila (Anna Gorajska) nie zamierza rezygnować z mężczyzny. Magda (Anna Mucha) wzięła sprawy w swoje ręce i zamierza odsunąć rywalkę Kingi od Zduńskich. Ma w tym pomóc Budzyński (Krystian Wieczorek). Czy Kinga i Piotrek przetrwają trudne chwile? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "M jak miłość": Aneta zdradzi Olka z jego największym wrogiem?

"M jak miłość", odcinek 1550: Kamila jest nieugięta. Czy Budzyński uratuje małżeństwo Zduńskich? 

W grudniu w "M jak miłość" widzowie nadal będą śledzić wątek Kingi i Piotrka. Zduńska próbuje pozbierać to, co zostało z ich małżeństwa. Na drodze do szczęścia stoi Kamila - kobieta, która zakochała się w Piotrku i nie chce z tej miłości zrezygnować. Nie obchodzi ją nawet, że jej ukochany ma rodzinę. Na ratunek przyjaciółce przyjdzie Magda - poprosi ona swojego męża, by odsunął Kamilę od Piotra. 

Budzyński rozdzieli Piotrka i Kamilę, jednak kobieta nie odpuści tak łatwo. Jak podają superseriale.se.pl - w 1550, odcinku "M jak miłość" Kinga spadnie ze schodów i wyląduje w szpitalu. Kamila wykorzysta ten moment, by zbliżyć się do ukochanego. To wszystko zauważy Budzyński, który stwierdzi, że kobieta wpływa toksycznie również na pracę w kancelarii. Czy Andrzej zwolni manipulantkę? Dowiemy się już niedługo!

"M jak miłość", odcinek 1550: Gdzie i kiedy oglądać?

1550. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 14 grudnia 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła? 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl