Zamknij

"M jak miłość": Aneta zdradzi Olka z jego największym wrogiem?

27.11.2020 16:55
M jak miłość, odcinek 1551 - Aneta zdradzi Olka z jego największym wrogiem?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

W "M jak miłość" kolejne dramaty. Wygląda na to, że Olka czekają trudne chwile. Własna żona zdradzi go z największym wrogiem? Co wydarzy się w 1551. odcinku "M jak miłość"? Sprawdziliśmy.

"M jak miłość" nigdy nie pozwala się nudzić. W nadchodzących odcinkach wielu bohaterów zmierzy się z życiowymi dramatami. Wśród nich będzie Olek, którego czeka cios w samo serce - żona zdradzi go z największym wrogiem. Jednak, czy sytuacja faktycznie jest tak oczywista? Przedstawiamy, co wydarzy się w 1551. odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1551 - Aneta zdradzi Olka z jego największym wrogiem?

Olek toczy spór z doktorem Arkiem Karnowskim. Przeciwnik uwziął się na Chodakowskiego i opublikował w sieci kłamliwe informacje na jego temat. Posunie się jednak do jeszcze większego okrucieństwa - romansu z jego żoną.

Aneta zacznie podrywać Karnowskiego i dawać mu jasno do zrozumienia, że ma ochotę na intymne zbliżenie. Doktora długo nie będzie trzeba namawiać. W 1551. odcinku "M jak miłość" żona Olka umówi się w Arkiem w jego gabinecie. Gdy zacznie się rozbierać, Karnowski szybko pójdzie w jej ślady. Kobieta wyciągnie wówczas telefon i zacznie robić mu zdjęcia!

Zobacz także

Gdy Olek dowie się o zajściu, będzie zdruzgotany. Żona zdradziła go z największym wrogiem. Aneta będzie usiłowała mu wytłumaczyć, że do niczego takiego nie doszło, a całe zajście miało na celu upokorzenie Karnowskiego. Czy mąż jej uwierzy? Tego dowiemy się w 1551. odcinku "M jak miłość".

Emisja 1551. odcinka "M jak miłość" odbędzie się we wtorek15 grudnia 2020 roku, o godzinie 20:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

Zobacz także