Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1558: dramatyczny finał imprezy u Budzyńskich

13.01.2021 16:20
Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

W nowym epizodzie "M jak miłość" widzowie będą świadkami dramatycznych wydarzeń w domu Budzyńskich. Magda znajdzie narkotyki. Co się stanie w 1558. odcinku i kiedy będzie można go zobaczyć?

"M jak miłość", odcinek 1558: dramatyczny finał imprezy u Budzyńskich. W najnowszym epizodzie "Emki" Magda (Anna Mucha) znajdzie w mieszkaniu narkotyki. Kobieta połączy to z imprezą, którą zorganizowała między innymi Ania (Gabriela Świerczyńska). Co się stanie? Poniżej zdradzamy szczegóły 1558. odcinka.

Zobacz także:  10 ciekawostek o "M jak miłość". Tego możecie nie wiedzieć o tym popularnym serialu 

"M jak miłość", odcinek 1558: dramatyczny finał imprezy u Budzyńskich

W 1558. epizodzie "M jak miłość" Magda dokona strasznego odkrycia. Kobieta znajdzie w mieszkaniu narkotyki. Szybko połączy to z imprezą, którą zorganizowała Ania (Gabriela Świerczyńska), Basia (Gabriela Raczyńska) i Maciek (Franciszek Przanowski). Co się wydarzy w domu Budzyńskich?

Magda zrozumie, że zamieszkanie Ani z ojcem będzie miało poważne konsekwencje. Nagle kobieta otrzyma telefon, który wszystko wyjaśni. Jak podają superseriale.se.pl - okaże się, że za narkotyki na imprezie jest odpowiedzialna Inka, czyli dziewczyna (Hanna Borkowska) Maćka. Chłopak zażył tabletki i stracił kontakt z rzeczywistością. Nieprzytomny Maciek trafi do szpitala. Czy uda się go uratować? Dowiemy się w 1558. epizodzie "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1558: Gdzie i kiedy oglądać?

1558. epizod "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku o godzinie 20.55 na TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": serialowa Lilka przeszła ogromną metamorfozę. Jak się zmieniła? 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl