Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1559: Lilka dowie się, kim jest jej ojciec

05.01.2021 11:24
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" w nowym roku nie przestanie zaskakiwać wątkami. Jeszcze w styczniu Lilka dowie się, kim jest jej ojciec. Jak do tego dojdzie i kiedy będzie można obejrzeć odcinek? Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1559: Lilka pozna prawdę o swoim ojcu. Widzowie "Emki" od jakiegoś czasu śledzą wątek Lilki (Monika Mielnicka). Dziewczyna jest nieświadoma tego, kto jest jej ojcem. Wiele wskazuje na to, że niedługo się to zmieni. Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" zagrała w Cyberpunk 2077 w boku Keanu Reevesa! W jakiej roli? 

"M jak miłość", odcinek 1559: Lilka pozna prawdę o swoim ojcu

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja jest emitowana od 20 lat. Na początku ukazywano głównie losy rodziny Mostowiaków, ale fabuła została poszerzona o wątki dotyczące bohaterów spoza rodziny. Jeszcze w styczniu dowiemy się, co się wydarzy w życiu Lilki. Nastolatka dowie się przez przypadek, kto jest jej ojcem.

Jak podaje telemagazyn.pl - dziewczyna nie wie, że Banach (January Burnov) nie jest z nią spokrewniony, a jej ojcem jest Jacek (Tomasz Sobczak). W 1559. odcinku serialu mężczyzna odwiedzi Lilkę w bistro "Za rogiem". Po tym wszystkim powie jej, że wraca do Kanady. Prawdę o pochodzeniu Lilki odkryje Mateusz (Krystian Domagała), a następnie Kamilek (Miłosz Kwiecień) i to właśnie on poinformuje dziewczynę o tym, że myliła się co do swojego pochodzenia.

Czy Jacek wyjawi Lilce prawdę? I jak zareaguje dziewczyna? Dowiemy się w 1559. epizodzie "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1559: Gdzie i kiedy oglądać?

1559. odcinek "M jak miłość" będzie można zobaczyć we wtorek, 19 stycznia 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": jedna z gwiazd wraca po długiej przerwie. Jej postać sporo namiesza 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl