Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1562: Janek zostanie postrzelony tuż przed ślubem! Umrze?

13.01.2021 18:38
"M jak miłość", odcinek 1562: Janek zostanie postrzelony tuż przed ślubem! Umrze?
fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

"M jak miłość" znów wzbudzi silne emocje u widzów. Janek padnie ofiarą płatnego mordercy i to tuż przed ślubem z Sonią. Czy uda mu się przeżyć? Zdradzamy, co wydarzy się w 1562. odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" nie daje biednemu Jankowi nawet chwili wytchnienia. Policjant już raz spojrzał w oczy śmierci i zdołał się wykaraskać. Ta widocznie jednak nie odpuszcza. Mężczyzna zostanie postrzelony w dniu swojego ślubu i wyląduje w szpitalu walcząc o życie. Czy i tym razem uda mu się oszukać śmierć, czy też zginie pozostawiając zrozpaczoną Sonię w żałobie? Zdradzamy, co wydarzy się w 1562. odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1562 - Janek jednak umrze?

W 1562. odcinku "M jak miłość" miał być ślub, wesele i szczęśliwa para przysięgająca sobie miłość po wsze czasy. Zamiast tego będą ból, rozpacz i widmo śmierci. Gdy Janek i Sonie zjawią się przed kościołem, by wypowiedzieć sakramentalne "tak", pojawi się samochód, z którego padną strzały. Okaże się, że to gangster Max Gadowski postanowił wręczyć Jankowi najgorszy ślubny prezent na świecie.

Zobacz także

Płatny zabójca odda w stronę Janka kilka celnych strzałów. Policjant zostanie przewieziony do szpitala, gdzie lekarze podejmą desperacką walkę o jego życie. W 1563. odcinku "M jak miłość" Sonia będzie czuwać przy łóżku ukochanego i ostatecznie usłyszy tragiczne wieści. Janek doznał poważnego urazu kręgosłupa i wszystko wskazuje na to, że już nigdy nie będzie chodził.

Emisja 1562. i 1563. odcinka "M jak miłość" odbędzie się kolejno 1 i 2 lutego 2021 roku w TVP2.

Zobacz także: 10 ciekawostek o "M jak miłość". Tego możecie nie wiedzieć o tym popularnym serialu