Zamknij

"M jak miłość": Dawid to psychopata?! Jaką mroczną tajemnicę skrywają Jaszewscy?

01.02.2021 16:34
"M jak miłość": Dawid to psychopata?! Jaką mroczną tajemnicę skrywają Jaszewscy?
fot. Jan Bogacz TVP/TVP/East News

"M jak miłość" znów nie pozwala się nudzić. Jaką tajemnicę skrywają Jaszewscy i co jest nie tak z ich synem? Czy Basia jest w niebezpieczeństwie. Zdradzamy, co wydarzy się w 1567. odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" zawitała rodzina Jaszewskich. Ich syn Dawid szybko zawrócił w głowie Basi Rogowskiej, co może nie skończyć się dla niej najlepiej. Jaki mroczny sekret skrywają Jaszewscy i dlaczego właściwie przeprowadzili się do Grabiny?

"M jak miłość", odcinek 1567 - Dawid to psychopata?

Wszystko wskazuje na to, że Dawid zacznie przejawiać psychopatyczne zapędy i to właśnie jego postępki zmusiły rodziców do przeprowadzki. Jak podaje serwis Superseriale, w 1567. odcinku "M jak miłość" chłopak zacznie sprawiać kolejne problemy. Wciąż nie przyzna się do spowodowania wypadku, w którym ucierpiała matka Janka, a na domiar złego zmusi Basię, by dla niego kłamała. 

Następnie Dawid będzie wmawiał rodzicom i Basi, że był świadkiem brutalnego napadu na bezdomnego. Na miejsce zostanie wezwana policja, ale nic nie uda im się ustalić. Tylko Jaszewska nie uwierzy w wersję syna i zacznie się obawiać, że chłopak ma coś na sumieniu. To rzecz jasna nie pierwszy przypadek, gdy chłopak sprawia problemy. Choć Jaszewscy będą skrzętnie skrywać swoją tajemnicę, stanie się jasne, że to chłopak był powodem, dla którego musieli zmienić otoczenie i zacząć od nowa.

Czy Basi grozi niebezpieczeństwo u boku Dawida? Zakochana dziewczyna jeszcze nie poznała prawdziwej twarzy chłopaka, który będzie czerpał chorą satysfakcję z faktu, iż sprawił kolejne kłopoty. 

Emisja 1567. odcinka "M jak miłość" odbędzie się we wtorek 16 lutego 2021 roku, o godz. 20.55 w TVP2.