Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1583: Kinga straci bistro? To koniec biznesu Zduńskiej

07.04.2021 15:57
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" pozostaje jednym z ulubionych seriali Polaków, chociaż jest emitowany już ponad 20 lat. W najnowszych odcinkach Kinga Zduńska będzie musiała sobie poradzić z wieloma problemami. Czy jej bistro upadnie? Zdradzamy, co się wydarzy w 1583. odcinku serialu "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1583: Kinga straci bistro? To koniec biznesu Zduńskiej. Przynajmniej tak będzie to wyglądać na początku. Czy Kinga może jednak liczyć na wsparcie bliskich osób i czy uda się jej uratować biznes? Zdradzamy kulisy 1583. epizodu "Emki". Poniżej można znaleźć szczegóły dotyczące tego, co się wydarzy.

Zobacz także: "M jak miłość": kolejne zmiany w obsadzie serialu? Sonia wyjedzie z mężem z Grabiny

"M jak miłość", odcinek 1583: Kinga straci bistro? To koniec biznesu Zduńskiej

W 1583. epizodzie "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) będzie musiała sobie poradzić z nowym wyzwaniem. Bohaterkę czekają duże zmiany w pracy. Zduńska zdecydowała się zwolnić trzy kelnerki - Alę (Alicja Ostolska), Lilkę (Monika Mielnicka) oraz Ewkę (Jowita Chwałek) i kobiecie zabrakło rąk do pracy. Tuż przed sylwestrem z bistro odejdzie kucharz. Zduńska zda sobie sprawę, że znalazła się w beznadziejnej sytuacji, jednak na ratunek przyjdzie Franka (Dominika Kachlik). 

Nagle też Ala i Ewka będą chciały wrócić do pracy. Natomiast Franka postanowi własnoręcznie przygotować dania. Co więcej, Kinga będzie zachwycona jej zdolnościami kulinarnymi. Czy Franka uratuje bistro Zduńskiej? I czy Kinga postanowi przyjąć ją do pracy? Dowiemy się w nowych odcinkach.

"M jak miłość", odcinek 1583: Gdzie i kiedy oglądać?

1583. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 19 kwietnia 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "Żywioły Saszy - Ogień" - o czym jest nowy serial i gdzie go oglądać? [OBSADA, FABUŁA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/superseriale.se.pl